POMIECHÓWEK. Ugodził nożem 23-latka

2020-05-28 12:39:33

W sobotni wieczór, policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali 20- letniego Kamila Ł., który chwilę wcześniej w Pomiechówku ugodził nożem 23- latka. Mężczyzna z ranami kłuto-ciętymi klatki piersiowej, brzucha i łokcia trafił do szpitala. Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku nowodworskiej prokuratury i zastosował wobec 20- latka tymczasowy areszt. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności

23 maja br.  o godz. 19:00 policjanci wydziału prewencji nowodworskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami posterunku policji w Pomiechówku udali się na interwencję, gdzie według zgłoszenia doszło do ugodzenia mężczyzny nożem.

Na miejscu ustalono, iż na ul. Warszawskiej w Pomiechówku 20-latek z Różana zaatakował nożem 23- latka z Warszawy. W wyniku tego zdarzenia starszy z mężczyzn, z ranami kłuto ciętymi okolic klatki piersiowej, jamy brzusznej i łokcia został przewieziony karetką pogotowia do nowodworskiego szpitala.

Mundurowi natychmiast udali się w penetrację terenu za sprawcą. Dzięki sprawmy działaniom oraz doskonałej znajomości rejonu służbowego, w niedługim czasie policjantom udało się zatrzymać mężczyznę w rejonie stacji PKP w Pomiechówku. Przy 20- atku funkcjonariusze znaleźli także nóż, ukryty w rękawie bluzy.

Kamil Ł. został zatrzymany i przewieziony do komendy powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejscu, po przeprowadzonym badaniu okazało się, że mężczyzna ma 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po wytrzeźwieniu 20- latek usłyszał zarzuty narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Nowodworska prokuratura wnioskowała o tymczasowe aresztowanie 20- latka. Sąd rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku.

Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *