POMIECHÓWEK. Uderzyła w ekrany, a cofając zderzyła się z seatem – miała 2 promile

2023-03-30 1:12:27

2 promile w wydychanym powietrzu miała mieszkanka gminy Zakroczym, która spowodowała kolizję drogową. Kobieta najpierw uderzyła w bariery energochłonne, a następnie zaczęła cofać, doprowadzając do zderzenia z seatem. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. 45- latce grozi też kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Nieodpowiedzialnością wykazała się 45-letnia mieszkanka zakroczymskiej gminy, zatrzymana podczas zdarzenia drogowego w Stanisławowie gm. Pomiechówek. Kobieta kierując fordem nie zachowała należytej ostrożności i na drodze DW62 najechała na bariery energochłonne. Następnie chcąc odjechać z miejsca zdarzenia, zaczęła cofać. Podczas tego manewru uderzyła w seata, którym kierował 37- latek z Pomiechówka.

Wezwani na miejsce policjanci ruchu drogowego przebadali 45-latkę na zawartość alkoholu. Okazało się, że była pijana. Wynik badania wskazał, że w wydychanym powietrzu miała 2 promile alkoholu. Dodatkowo kobieta doprowadziła do zdarzenia drogowego. Na szczęście nikt nie został ranny. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy.

Teraz oprócz wysokiej grzywny będzie odpowiadała przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat więzienia. Na długo też pożegna się z prawem jazdy.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *