POMIECHÓWEK. Pobili dwóch mężczyzn i uszkodzili samochód

2020-05-26 12:06:50

W sobotę, 23 maja br. wieczorem, w Kosewie doszło do pobicia. Według zgłoszenia, na posesję wtargnęło kilku mężczyzn, którzy pobili właściciela działki i jego kolegę, a także uszkodzili samochód. Policjanci bardzo szybko zatrzymali trzech mieszkańców gminy Pomiechówek, których przewieziono do nowodworskiej komendy

W sobotni wieczór, funkcjonariusze nowodworskiego wydziału ruchu drogowego interweniowali w miejscowości Kosewo gm. Pomiechówek. Według zgłoszenia, kilku mężczyzn weszło na posesję i dokonało pobicia właściciela i przebywającego z nim znajomego. Jeden ze sprawców rzucił również kamieniem w samochód ciężarowy właściciela posesji, powodując uszkodzenie przedniej szyby.

Funkcjonariusze, nie zwlekając ani chwili, ruszyli w penetrację terenu. Dzięki szybko i sprawnie podjętym na miejscu czynnościom, mundurowi niemal natychmiast trafili na trop. W tej samej miejscowości zatrzymali trzech mężczyzn, którzy trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w nowodworskiej komendzie policji.

Okazało się, że wszyscy trzej są nietrzeźwi. 54- latek miał 1,7 promila, 49- latek 2,26 promila, a 42- latek 1,04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim zastosowała wobec nich dozór policji połączony z zakazami zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

st asp. Joanna Wielocha

fot. poglądowe wiadomosci.radiozet.pl

 

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *