POMIECHÓWEK. Pieniądze ukradł na alkohol

2021-02-23 12:52:06

Kilka dni temu dzielnicowy z Pomiechówka zatrzymał mężczyznę, który ukradł pieniądze członkowi swojej rodziny. Łup przeznaczył na zakup alkoholu. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Cała sprawa miała miejsce w Szczypiornie. W piątek przed południem, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Pomiechówku został poinformowany o kradzieży pieniędzy.  Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej. Jednak cała sprawa wyszła na jaw dopiero po trzech dniach. Osoby pokrzywdzone natychmiast powiadomiły dzielnicowego o zaistniałym przestępstwie.

Okazało się, że 63-letni mieszkaniec gminy Pomiechówek wykorzystując nieuwagę jednego z członków swojej rodziny ukradł mu środki finansowe. Mężczyzna po dokonaniu kradzieży wyszedł z domu i przez długi czas nie wracał. Wkrótce wyszło na jaw, że skradzione pieniądze przeznaczył na alkohol.

Rozpoznanie terenu przez miejscowych funkcjonariuszy pozwoliło na trafne wytypowanie miejsca, gdzie przebywał 63- latek. Sprawca kradzieży został zatrzymany przez pomiechowskiego dzielnicowego.

Nietrzeźwy mężczyzna noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej, który zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha/ st. sierż. Damian Korbuszewski

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *