POMIECHÓWEK/NOWY DWÓR. Poszukiwani w rękach kryminalnych

2022-03-25 12:41:50

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali wczoraj dwóch poszukiwanych, w tym jednego listem gończym. Mężczyźni trafili do jednostek penitencjarnych, gdzie odbędą teraz kary pozbawienia wolności.

24 marca 2022 r. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się pod dwa adresy na terenie powiatu nowodworskiego.
Policjanci próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym, wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim. Zgodnie z posiadanymi informacjami, udali się na jedną z posesji w gminie Pomiechówek. Zastali tam zaskoczonego wizytą funkcjonariuszy 46- latka. Mężczyźnie do wczorajszego poranka udawało się uniknąć odpowiedzialności karnej. Został zatrzymany na podstawie listu gończego. Trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.
Drugi z mężczyzn wpadł w ręce kryminalnych na terenie Modlina Twierdzy. 25-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Iławie. Miał do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Ukrywający się dotychczas przed wymiarem sprawiedliwości mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego, został przez policjantów zatrzymany. Trafił do jednego z warszawskich aresztów.

asp. sztab. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *