Polityka na Dniach Nowego Dworu

2018-06-24 7:04:22

Marcin Ozdarski – radny powiatowy, oficjalnie kandydat na burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego – rozpoczął kampanię wyborczą na dobre. Podczas największej miejskiej imprezy, czyli Dni Nowego Dworu, robił sobie zdjęcia z mieszkańcami, a dzieciom rozdawał słodkie upominki. Wszystko to zostało uwiecznione na zdjęciach i opublikowane na jego profilu na Facebooku.
ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Marcin Ozdarski próbuje swoich sił w polityce od dawna. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych startował na stanowisko burmistrza Nowego Dworu. Trzeba przyznać, że głosów zdobył naprawdę dużo. Mimo porażki, doktor Ozdarski nie odpuszcza i już ogłosił swój udział w zbliżających się wyborach.

Lepszej okazji do lansu, niż Dni Nowego Dworu, nie można sobie wyobrazić. Marcin Ozdarski pozował do zdjęć, rozmawiał z mieszkańcami miasta, a najmłodszym rozdawał słodkości.

– XIX Dni Nowego Dworu Mazowieckiego są już za nami. Teraz czekamy na okrągłe, bo dwudzieste, które odbędą się za rok. Dla mnie była to wspaniała okazja, by po raz kolejny spotkać się z Państwem i kontynuować rozmowy o bieżących, zwykłych, naszych problemach, z którymi zmagamy się jako mieszkańcy. Brak wsparcia dla rodzin w zakresie mieszkań, brak żłobków i niewystarczająca liczba miejsc w przedszkolach dla dzieci, brak wspólnego biletu miejskiego, brak wsparcia dla seniorów, brak dialogu z przedsiębiorcami, to tylko niektóre z nich. Dziękuję również za Wasze, Drodzy Państwo, pomysły i propozycje na rozwój naszego miasta. Jestem przekonany, że może być lepiej, że wiele można zmienić. To nas łączy! – napisał na swoim profilu Marcin Ozdarski – obecny radny powiatowy.

To jednak nie wszystko. Na swoim profilu na Facebooku, Ozdarski opublikował już pierwsze punkty swojego wyborczego programu. Po pierwsze będzie dążył do tego, by w każdej szkole należącej do miasta istniała sekcja tenisa stołowego, po drugie jest “za” bezpłatnymi poradami prawnymi dla mieszkańców Nowego Dworu. Jakby tego było mało, Ozdarski uczestniczy w większości pikników, organizowanych na przykład przez Zarządy Osiedli, czy wspiera finansowo uczniów wyjeżdżających na tzw. “zieloną szkołę”, czy stypendystów profilu medycznego nowodworskiego LO. Ponadto Ozdarski spotyka się z przedsiębiorcami, urzędnikami oraz mieszkańcami.

Szkoda, że Pan Ozdarski uaktywnił się dopiero przed wyborami. Gdzie był przez ostatnie 4 lata?

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *