Facebook
Policja zaprasza na debatę społeczną w Nowym Dworze

2022-10-06 11:17:29

20 października 2022 r. o 17.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Paderewskiego 3, odbędzie się debata społeczna, poświęcona bezpieczeństwu na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu.

Zapraszamy na debatę społeczną “Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie odbędzie się 20 października br. o godz. 17:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Paderewskiego 3. Debata ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwala także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie “Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, aplikacja “Moja Komenda”, “Dzielnicowy bliżej nas”, plany priorytetowe dzielnicowych, bezpieczeństwo seniorów oraz w ruchu drogowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w debacie.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *