Facebook
Po co wymieniać, jeśli można naprawić?

2021-08-25 10:58:35

Współcześnie panuje trend wymieniania na nowe wszystkich rzeczy, które się psują. Nierozsądnie byłoby to jednak zastosować do smartfonów, które mogą mieć liczne wady, kwalifikujące się do szybkich napraw w salonie serwisującym. Naprawa iphone Gdańsk sprawdzi się w wielu przypadkach – od zbitej szybki, przez błędy oprogramowania i rozładowaną baterię aż do zarysowań na pleckach czy niedziałający port usb. Profesjonalne salony napraw potrafią zlikwidować większość problemów w kilka dni, a przy tych mniej skomplikowanych – nawet w kilka godzin. Jest to o tyle ważne, że większość z nas jest silnie związana ze swoim telefonem. Służy on nam nie tylko do telefonowania, ale również do pracy czy rozrywki. Nie lubimy się z nim rozstawać – i nic w tym dziwnego. Tym ważniejsza jest naprawa iphone Gdańsk, którą możemy załatwić w jak najkrótszym czasie.

Na co zwrócić uwagę wybierając salon?

Naprawa iphone Gdańsk powinna być przede wszystkim skuteczna i szybka. Nam – klientom – zależy na jak najszybszym odzyskaniu telefonu i obsługa powinna to rozumieć. Ważne, aby nie dać „się nabić w butelkę” i nie zapłacić wyższej sumy niż to konieczne za rutynowe naprawy. Dlatego zanim udamy się do konkretnego salonu warto zrobić „research” i sprawdzić opinie o konkretnych punktach diagnostycznych. Naprawa iphone Gdańsk powinna być wykonana przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności. Poczytajmy więc opinie o konkretnych miejscach, podpytajmy, ile trwa zazwyczaj serwisowanie sprzętu i jaka będzie cena usługi. Ważne jest również to czy naprawa odbywa się na miejscu czy sprzęt jest odsyłany do centrali – to wpłynie na termin zwrotu naszego smartfona.

Czego możemy się spodziewać?

Ceny za naprawę konkretnych usterek powinny być mniej więcej takie same w poszczególnych serwisach. Wymiana baterii w iphone to kwota rzędu około 150 złotych. Za wgranie nowego oprogramowania zapłacimy kilkadziesiąt złotych, a jeśli zbije się nam szybka to, w zależności od modelu, musimy przygotować się na wydatek rzędu kilkuset złotych. Zepsuty aparat może zostać wyceniony na kwotę od 80 do 300 złotych. Jeśli zniszczeniu ulegną plecki – serwis może je nam wymienić za 150-350 złotych. Oczywiście ceny uzależnione są od konkretnego modelu – im nowszy telefon, tym droższa będzie naprawa iphone Gdańsk. Z pewnością będzie się ona jednak bardziej opłacała niż wymiana całego telefonu na nowszy model. Będzie też bardziej ekologicznym i świadomym wyborem.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *