Płonące Cinquecento

2015-11-15 7:48:40

Dzisiaj (15 listopada) w godzinach porannych do Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła informacja o palącym się aucie przy ulicy Kościelnej w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Stary). Na miejsce natychmiast zadysponowano jednostki ratowniczo – gaśnicze

Tuż po godzinie 11:00 do Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęła informacja o płonącym samochodzie przy ulicy Kościelnej w Modlinie Starym. Po przybyciu na miejsce strażacy zastali płonący, przed prywatnym garażem, samochód marki Cinquecento. Natychmiast podjęto próby ugaszenie pojazdu.

Jak informuje kpt. Mariusz Kraśniewski z PSP w Nowym Dworze Mazowieckim przyczyną pożaru były prace konserwacyjno – warsztatowe prowadzone w garażu. „Kiedy właściciel pojazdu zobaczył pojawiający się ogień, w trybie natychmiastowym wyprowadził auto z budynku.” – mówi kpt. Kraśniewski.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz Pogotowie Ratunkowe. Właściciel pojazdu, w trakcie wyprowadzania go z garażu doznał oparzenia ręki.

Akcja zakończyła się powodzeniem o godzinie 12:00.

Adam Balcerzak

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *