Facebook

Park trampolin – skoczna rozrywka dla każdego!

2019-06-11 2:50:56
Szukasz sposobu na nudę? Lubisz aktywnie spędzać swój czas? Odwiedź park trampolin i baw się dobrze w skocznym stylu!

 

Na mapie Polski możemy znaleźć coraz to więcej różnych parków rozrywki przeznaczonych nie tylko dla dzieci, ale także dla osób dorosłych. Po erze dużej popularności paintballu, a następnie pokojów zagadek przyszła pora na kolejną atrakcję – park trampolin.

Na trampoliny można wybrać się niezależnie od wieku. Chociaż ta rozrywka jest kojarzona głównie z najmłodszymi, to także dorośli doskonale bawią się podczas skoków na specjalnych trampolinach.

Teraz można wybrać się także na trampoliny w Warszawie – najwięcej trampolin oraz innych atrakcji w aktywnym stylu ma Airo Active Park. Ten park trampolin w Warszawie znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej i zaprasza wszystkich niezależnie od wieku!

Park trampolin – zabawa dla młodszych i starszych

Kto z nas nie lubi skakać na trampolinach? Skakanie na nich uwalnia endorfiny – hormony szczęścia, a także jest bardzo wciągające. To doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu – niezależnie od kondycji fizycznej.

Park trampolin może zaoferować często znacznie więcej atrakcji dla swoich gości. To nie tylko różnorodne trampoliny, ale także inne rozrywki, na przykład specjalne tory do wyścigów, baseny z gąbkami, w których można bezpiecznie wylądować po wykonaniu powietrznych ewolucji, ścianki wspinaczkowe, twister, który wymaga przeskakiwania kręcącej się belki.

Tak dużo atrakcji sprawi, że wizyta w parku trampolin na pewno nie będzie nudna – to kapitalny pomysł na rodzinnie spędzony czas, na wyjście ze znajomymi, a nawet na niebanalną randkę!

Dodatkowo, parki trampolin często zajmują się organizacją różnych zajęć sportowych dla młodszych i starszych uczestników. Do wyboru mamy między innymi kursy akrobatyki sportowej, parkouru czy trickingu, który łączy akrobatykę, w tym takie pozycje jak salta, śruby oraz sztuki walki.

Ile kosztuje wizyta w parku trampolin?

Wyjście do parku trampolin wcale nie musi być związane z bardzo wysokim wydatkiem – koszty zależne są głównie od wybranego parku oraz od terminu wizyty, ponieważ w weekendy bilety na ogół są droższe niż w dni powszednie.

Za godzinne wyjście na trampoliny w Warszawie będziemy musieli zapłacić około 20 złotych od poniedziałku do czwartku. Wizyta w weekend będzie związana z kosztem rzędu 25-35 złotych za jedną godzinę.

Można jednak zaoszczędzić – praktycznie każdy park trampolin ma dla swoich gości specjalne obniżki, na przykład przy zakupie biletów dla większej grupy czy przy rezerwacji biletów przez internet. Dodatkowo, możemy wykupić karnety na określoną liczbę wejść – wtedy nie obowiązują nas już limity czasowe, dlatego w parku trampolin możemy spędzić nawet cały dzień na dobrej zabawie.

Warto też pamiętać o tym, żeby zabrać ze sobą do parku skarpetki antypoślizgowe – jeśli nie mamy takich skarpetek, możemy kupić je w cenie kilku złotych na miejscu.

Airo Active Park – wybierz najlepszy park trampolin w Warszawie!

Jeśli chcesz wybrać się do dobrego parku trampolin w Warszawie, pomyśl o wizycie w parku trampolin Airo Active Park znajdującym się przy ulicy Łopuszańskiej. To największy park trampolin znajdujący się w stolicy, w którym do dyspozycji skaczących jest aż 45 wielkopowierzchniowych trampolin tworzących razem powierzchnię 500 metrów kwadratowych do skakania!

W parku trampolin Airo Active Park na odwiedzających czekają także inne atrakcje, w tym różnorodne przeszkody, baseny wypełnione gąbkami, ścieżki akrobatyczne z trapezami i innymi atrakcjami, slack line, ścianki wspinaczkowe, ścieżka do wall run, gra w twistera, kosze do wsadów, Air Bag – wielka poducha powietrzna, tory ninja, a to tylko kilka z nich, ponieważ park trampolin Airo Active Park ma ich o wiele więcej.

W Airo Active Park można wyprawić także wyjątkowe urodziny dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – specjalnie przygotowane salki świetnie sprawdzą się również na inne wydarzenia, na przykład na imprezy integracyjne.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…