PALMIRY. Tragiczny wypadek: zmarł motocyklista

2022-06-13 10:50:49

W sobotni wieczór na drodze krajowej nr 7 w Palmirach, miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe i motocykl. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

11 czerwca 2022 r. chwilę po godz. 19:00, do dyżurnego nowodworskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 7, w kierunku Gdańska, w miejscowości Palmiry.
Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia motocykla honda z pojazdem kia oraz skoda. Mimo natychmiastowej reanimacji, motocyklista w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć.
Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, grupa dochodzeniowo- śledcza oraz technik kryminalistyki z nowodworskiej komendy. Droga w kierunku Gdańska przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci i strażacy zorganizowali objazdy przez Łomnę i Czosnów.
Prowadzone przez nowodworską prokuraturę śledztwo pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.
Po raz kolejny apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego i zasady ograniczonego zaufania. Brawura, brak wyobraźni, pośpiech – wszystko to sprawia, że bardzo często dochodzi do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

podkom. Joanna Wielocha/rm
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…