Facebook
Paczkomat blisko Ciebie w Nowym Dworze Mazowieckim

2019-06-03 3:43:25
Jeśli chcesz wysłać lub odebrać przesyłkę w Nowym Dworze Mazowieckim, skorzystaj z Paczkomatu NDM01B, znajdującego się na Lotnisku Modlin. Ten wysunięty na północ punkt na mapie miasta jest dostępny 24h na dobrę, 7 dni w tygodniu! Korzystając z tego Paczkomatu, masz do dyspozycji duży parking przed terminalem.

Artykuł partnera

Paczkomat NDM01B w Nowym Dworze Mazowieckim

Jeśli często przebywasz w rejonie Lotniska Modlin, ta lokalizacja będzie dla Ciebie idealna. Paczkomat NDM01B znajduje się na ul. Thommee 1A w Nowym Dworze Mazowieckim, w województwie mazowieckim. Maszyna stoi w łatwo dostępnym miejscu, czyli na parkingu przed terminalem. Wygodnie dotrzesz do Paczkomatu nie tylko pieszo, ale i korzystając z komunikacji miejskiej czy samochodu. Urządzenie działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, dlatego możesz wysłać lub odebrać paczkę, kiedy tylko zechcesz. W Paczkomacie dostępna jest płatność kartą (umożliwia nadanie paczki bezpośrednio z urządzenia) lub PayByLink.

Paczkomaty w Nowym Dworze Mazowieckim

Możesz skorzystać z wielu punktów nadawania i odbioru paczek, nie tylko z urządzenia przy lotnisku. Paczkomaty w Nowym Dworze Mazowieckim są rozmieszczone po całym mieście, dzięki czemu szybko znajdziesz bliską lokalizację. Kilka punktów InPost jest również po wschodniej stronie miasta np. Paczkomat na ulicy Czarnieckiego 27 i Długiej 1 czy w centrum na ulicy 29 Listopada 376. W wybranych maszynach przykładowo na lotnisku lub na ulicy Spacerowej 2, istnieje możliwość płatności kartą, co umożliwia nadanie przesyłki bezpośrednio na miejscu.

Jak wysłać przesyłkę Paczkomatem?

Jeśli chcesz szybko i tanio nadać paczkę, Paczkomaty są idealnym rozwiązaniem. Możesz wybrać jeden z dwóch sposobów. Nadawanie paczek w Paczkomacie, w którym istnieje możliwość płatności kartą, jest niezwykle proste. Jeśli wybierzesz takie urządzenie, wykonaj polecenia pojawiające się na ekranie, zapłać za usługę, używając karty, a następnie umieść przesyłkę w skrytce.

Jeśli Paczkomat nie ma płatności kartą, stwórz konto na stronie Menagera Paczek, następnie wygeneruj specjalną etykietę, opłać ją i wydrukuj. Zrobisz to, wchodząc w zakładkę „Wyślij przesyłki”. Ostatnim krokiem jest przygotowanie przesyłki, naklejenie etykiety i po zeskanowaniu numeru paczki oraz podaniu kodu nadania, umieszczenie jej w wybranym Paczkomacie.

Jak odebrać przesyłkę z Paczkomatu?

Jeśli otrzymasz e-mail z komunikatem nadania, to oznacza, że Twoja paczka jest już w drodze. Gdy dotrze do konkretnego Paczkomatu, zostanie wysłane do Ciebie powiadomienie, w którym znajduje się 6-cyfrowy kod odbioru. Od tego momentu przesyłka będzie czekać w Paczkomacie przez 48h. Aby ją odebrać, należy podać na ekranie wybranego urządzenia swój numer telefonu i otrzymany kod. Jeśli nie możesz samodzielnie wciągnąć paczki, powierz to zadanie komuś zaufanemu. Możesz też wysłać SMS Premium, dzięki czemu zyskasz kolejne 48h na odebranie przesyłki lub skorzystać z aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto skorzystać z Paczkomatu?

Paczkomaty to urządzenia dostosowane do współczesnych potrzeb. Ich zaletą jest więc dostępność – wiele lokalizacji i całodobowe działanie przez siedem dni w tygodniu. Szybka wysyłka w Paczkomacie łączy się też z ekspresową dostawą. Niektóre paczki trafiają tam nawet dzień po nadaniu! Wybór Paczkomatu jest korzystny również ze względu na jedną z najniższych cen za obsługę przesyłek. Dla nadawcy i odbiorcy ważna jest możliwość śledzenia paczki, czyli uzyskanie informacji o jej bieżącej lokalizacji na różnych etapach wysyłki.

Artykuł partnera

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *