Otwarcie już w maju!

2015-11-19 12:25:56

MarcPol, H&M, CCC, Rossmann, Jysk, Play, McDonald`s i stacja Lotos – to tylko niektóre sklepy i punkty usługowe, które znajdą się w budowanym w Nowym Dworze Mazowieckim nowym Centrum Handlowe HIT. Jego otwarcie nastąpi w połowie przyszłego roku

Inwestorem projektu jest firma MarcPol – właściciel polskiej sieci supermarketów działających na rynku od ponad 27 lat.

– Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Poziom komercjalizacji budowanego Centrum przekracza 70 proc. docelowej powierzchni handlowej, a kolejne kilkanaście procent zostanie wynajęte w najbliższych tygodniach. Widzimy duże zainteresowanie ze strony różnych sieci planujących otwarcie własnej placówki w powstającym obiekcie. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi najemcami – poinformował naszą redakcję Zbigniew Grodzicki, dyrektor Działu Komercjalizacji  i Zarządzania w MarcPol S.A.

Powierzchnia najmu całego Centrum Handlowego sięgnie blisko 15 tys. m2 i będzie to największy obiekt handlowy w regionie. W Centrum Handlowym HIT znajdzie się około 50 sklepów najlepszych polskich i zagranicznych marek z branży odzieżowej, wyposażenia wnętrz, z artykułami sportowymi oraz supermarket spożywczy i drogeria. Wśród nich, m.in. sklepy: CCC, H&M, Marcpol, Martes Sport, Apteka Centrum, Inmedio, Rossman, Jysk, Play. Część lokali przewidzianych jest także dla najemców lokalnych. W całym obiekcie zatrudnienie znajdzie kilkaset osób.

Centrum Handlowe HIT zlokalizowane będzie przy skrzyżowaniu głównych dróg regionu (drogi krajowej – Gen. Thommee z drogą wojewódzką – ul. Warszawska). Znajdować się będzie kilkaset metrów od centrum Nowego Dworu Mazowieckiego oraz lotniska w Modlinie, w sąsiedztwie targowiska miejskiego. W pobliżu budowanego C.H. HIT planowane jest w najbliższym czasie duże osiedle mieszkaniowe.

– Ze względu na skalę inwestycji, kompleksowość oferty oraz nowe rozwiązania komunikacyjne, realizacja obiektu stworzy mieszkańcom regionu możliwość dokonywania wygodnych zakupów bez konieczności wyjazdu do Warszawy – dodał Zbigniew Grodzicki.

Na klientów Centrum Handlowego HIT czekać będzie wygodny parking na 400 miejsc oraz myjnia samochodowa. Dodatkowym uzupełnieniem inwestycji będą powstające przy wjeździe do obiektu: restauracja McDonald`s oraz stacja paliw Lotos.

Projekt architektoniczny powstającego C.H. HIT przygotowało krakowskie biuro projektowe ATT Architekci, a koncepcję komercyjną obiektu wykonała firma Mallson Polska, która zajmuje się też jego wynajmem. Generalnym Wykonawcą robót budowlnych jest giełdowa spółka Mirbud S.A.

red.

Comments

comments

8 komentarzy

 1. esaw odpowiedz

  Ale wszystko na jednym miejscu i nie trzeba ciągle latać itp. No i będzie gdzie w końcu zaparkować 🙂 Ja tam jestem zadowolona:)

  1. dockx odpowiedz

   Otwarcie jednak w sierpniu. Tylko inwestor MarcPol pada niestety. Wpłynęły 4 wnioski o upadłość. Sąd zdecydował o zabezpieczeniu majątku spółki i powołał już zarząd przymusowy nad całością majątku.

   Czyżby otwarcie stanęło pod znakiem zapytania?

 2. iza odpowiedz

  To co, teraz wszystko będzie w jednym miejscu, a niektóre na pewno przeniosą się do Galerii

 3. dodo odpowiedz

  Co to za nowość, skoro większość z wymienionych firm JEST JUŻ w Nowym Dworze Maz.

 4. milka odpowiedz

  Tak tak przystanek ma by.c ekstra ze otwieraja ta galerie tyle sklepow w jednym miejsu :d super, a bedzie CCC ?

 5. derka odpowiedz

  A którego to dokładnie wiadomo już coś? Bo wybrałabym się chętnie z dziećmi na lody:)

  1. gobaria odpowiedz

   21 maja jest otwarcie, już wszędzie o tym głośno . Ja tylko ciekawa jestem jakie atrakcję będą na nas czekały w tym dniu 🙂

 6. ewa odpowiedz

  Super, nie mogę się doczekać otwarcia, wreszcie zakupy będzie można robić w jednym miejscu no i zrelaksować się w restauracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *