Ogłoszenia lokalne – złota rączka pilnie poszukiwany

2017-05-25 12:05:42

Mówi się, że każdy mężczyzna powinien potrafić naprawić zepsuty kran, zamontować półkę i wykonać wszystkie stereotypowo męskie prace domowe. Co jednak jeśli takiego mężczyzny nie mamy. Jeśli jesteśmy singielkami. Jeśli nasz mąż czy chłopak mają dwie lewe ręce do tego typu prac lub jest tak zapracowany, że po prostu nie ma kiedy wykonać tych drobnych napraw. Nie odkładajmy ich na nieokreśloną przyszłość.

 

W ten sposób ilość niewykonanych napraw spiętrzy się niebezpiecznie. Skorzystajmy z usług specjalistów. Wbrew pozorom specjalistów wykonujących drobne naprawy jest wielu, prace te wykonają zwykle za przyzwoitą kwotę. Często z tak zwanym Panem Złotą Rączką możemy się umówić w dogodnych dla nas godzinach. Praca zostanie wykonana od ręki i zniknie całkowicie niepotrzebny powód do sprzeczek. Z pewnością dla naszego męża nie będzie to też ujma. W końcu skoro my chodzimy do fryzjera czy kosmetyczki, możemy też skorzystać z usług szklarza czy hydraulika.

Jak szukać takich specjalistów? Na co zwrócić uwagę? Pamiętajmy, że jeśli nasza naprawa jest specyficzna. Na przykład popsuła nam się pralka, zatkał zlew, czy stłukła szyba – skorzystajmy z usług specjalisty. Serwisanta pralek, hydraulika czy szklarza. Jeśli są to tak zwane drobne naprawy jak przykręcenie kinkietu czy zamontowanie półek w piwnicy szukajmy ofert tak zwanej złotej rączki.

W tak specyficznej branży jak naprawy domowe warto znaleźć kogoś, kto mieszka bądź prowadzi zakład w naszej okolicy. Tacy specjaliści działają często lokalnie. Dzięki temu nie muszą jechać przez całe miasto aby do nas dotrzeć. Obniża to też koszty, gdyż specjalista oszczędza na benzynie. Kolejna zaleta poszukiwań lokalnych jest czas w jakim osoba, która ma u nas coś naprawić może do nas dotrzeć.

Gdzie w takim razie szukać takiego specjalisty? Ogłoszenia lokalne to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających specjalisty ze swojej okolicy. To też najlepsze sposób na zareklamowanie usług firm działających lokalnie. Przykładem mogą być ogłoszenia warszawalokalnie.pl. Znajdziemy tam oferty wielu specjalistów działających w naszej okolicy. Sami również możemy skorzystać z tego typu portalu ogłoszenie o poszukiwaniu specjalisty do konkretnych prac.

Jakich specjalistów możesz poszukiwać do napraw w twoim domu? W grę wchodzą wszelkie zepsute sprzęty. Lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik. To rzeczy które na nasze nieszczęście czasem się psują. Jeśli są już po gwarancji – naprawa u producenta, lub w autoryzowanym serwisie może okazać się droga i nieopłacalna, pozostaje jeszcze problem transportu takiego sprzętu do serwisu. Specjalista od napraw przyjedzie do nas do domu, obejrzy sprzęt, poda nam cenę naprawy, a jeśli wyrazimy na nią zgodę kupi części zamienne i dokona naprawy w miarę możliwości na miejscu.

Kolejną grupą prac są wszelkie półki, szafki wiszące i wkręty. W bloku z wielkiej płyty wkręcenie haka w ścianę to nie lada wyzwanie. Potrzebna jest odpowiednia wiertarka i często dużo siły. Osoby od drobnych prac domowych przyjadą do nas z odpowiednim sprzętem, wszelkie otwory zostaną wywiercone profesjonalnie i równo – złota rączka z pewnością poza wiertarką udarową posiada poziomicę.

Kolejny przykład to wybita szyba, Nie wyobrażam sobie wędrowania do szklarza ze skrzydłem drzwiowym w dłoni. Nie ufałabym też specjaliście, który przyjmie zamówienia na podstawie naszych pomiarów. Znajdując lokalnego szklarza który przyjedzie, samodzielnie zmierzy otwór a następnie zamontuje szybę jest dużo lepszym rozwiązaniem.

Korzystajmy więc z pomocy specjalistów, którzy profesjonalnie naprawią to co popsuło się w naszych domach. Zachęcam do poszukiwania ich usług na takich portalach jak warszawalokalnie.pl gdyż warto wspierać swoją okolicę.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *