Odchudzanie bez głodówki!

2023-09-28 11:54:00

Odchudzanie nigdy nie było przyjemne. Zawsze każdemu kojarzy się z mnóstwem wyrzeczeń, ciągłymi głodówkami i wzmożoną aktywnością. Nie ukrywam, że i mnie wielokrotnie zniechęciło to od gubienia zbędnych kilogramów. Gdy tylko myślałem o przejściu na drakońską dietę, uznawałem, że dobrze czuję się ze swoją nadwagą i nie muszę nic zmieniać. Niestety pogarszające się wyniki badań sprawiły, że musiałem w końcu przekonać się do wprowadzenie w życie planu odchudzającego. Na szczęście znalazłem fit catering, który mi w tym pomaga

Jaką rolę w odchudzaniu odgrywa catering dietetyczny

Po zapoznaniu się z ofertą proponowaną przez Dietific i kontakcie z obsługą klienta, postanowiłem postawić na dietę Slim Plan. Dostałem zapewnienie, że ta dieta pudełkowa pomoże mi w kontrolowaniu ilości spożywanych kalorii, a dodatkowo dzięki specjalnie dobranym przyprawom oraz produktom poprawie ulegnie mój metabolizm. Zamawiając wybraną dietę można zadecydować ile kalorii dziennie chcemy otrzymywać. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ można dostosować deficyt kaloryczny zależnie od naszej aktywności. Mimo obniżenia kaloryczności wszystkie posiłki są dokładnie zbilansowane pod kątem zawartości makroelementów i pełnowartościowe. Catering dietetyczny Nowy Dwór Mazowiecki dodatkowo dostarcza posiłki na cały dzień, dzięki czemu nie musimy przygotowywać nic innego do jedzenia. Dzięki temu, że posiłki są syte, nie zachodzi potrzeba podjadania, które utrudnia cały proces odchudzania.

Jak zamówić fit catering?

Wystarczy skorzystać ze strony internetowej, na której możemy wybrać dietę, która najbardziej pasuje do celów, które chcemy osiągnąć. Jeśli mamy problem z wyborem diety, można zawsze skorzystać z porady obsługi klienta, tak jak zrobiłem to ja. Dowiedziałem się tam nie tylko jaka dieta będzie dla mnie najlepsza, ale też jak wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Dzięki temu mogłem dobrać catering dietetyczny idealnie pod siebie. Warto zamówić subskrypcję na dłuższy okres, ponieważ wiąże się to z rabatem.

Plusy korzystania z diety pudełkowej

Decydując się na zamówienie diety z dostawą do domu myślałem tylko i wyłącznie o możliwości łatwego kontrolowania ilości spożywanych kalorii. Dopiero po kilku dniach zauważyłem, że dieta pudełkowa umożliwiła mi zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Odpadło mi całkowicie samodzielne szykowanie jedzenia. Z cateringu otrzymuję wszystkie niezbędne posiłki, więc nie muszę robić zakupów i gotować. Czas, który do tej pory spędzałem w kuchni, przeznaczam teraz na aktywność fizyczną i widać tego efekty. W przeciągu dwóch miesięcy catering dietetyczny pomógł mi zgubić 15 zbędnych kilogramów. Dodatkowo oszczędzam pieniądze, które do tej pory musiałem wydawać na energię. Aktualnie w kuchni używam jedynie mikrofali, w której podgrzewam posiłki przeznaczone do spożywania na ciepło. Czas jej pracy i ilość zużywanego prądu jest nieporównywalnie mniejszy od tego, co zużywałem w czasie gotowania.

Czy odchudzanie za pomocą diety pudełkowej wiąże się z głodówką?

Wbrew wszystkim przewidywaniom, od kiedy w jedzenie zaopatruje mnie catering dietetyczny, ani razu nie byłem głodny. Posiłki są syte i można je rozłożyć w czasie tak, że uczucie głodu staje się obce, nawet pomimo ujemnego bilansu kalorycznego. Doceni to z pewnością każda osoba, która przechodziła wcześniej przez klasyczne diety odchudzające, w których jedzenie jest mało syte i dostarcza niewiele energii. Po zjedzeniu dostarczonych przez fit catering posiłków, mam wystarczająco energii, żeby codziennie angażować się w jakąś formę aktywności fizycznej. Poza energią do działania poprawiły się też wyniki moich badań, co daje mi dodatkowy komfort psychiczny na co dzień i dodaje motywacji do dalszej mobilizacji.

Dieta pudełkowa dobrana mi przez Dietific.pl sprawiła, że odchudzanie przestało być przykrą koniecznością. Z radością walczę teraz o jak najlepszą kondycję i sylwetkę. Osobom, które pytają mnie o powody takiej osobistej przemiany, polecam zdecydowanie się na catering dietetyczny i zadbanie o zdrowe i zbilansowane odżywianie się.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *