Facebook
NOWY DWÓR. Wigilie z mieszkańcami pod znakiem zapytania

2021-11-30 11:46:38

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju może budzić uzasadnione obawy o bezpieczeństwo uczestników większych spotkań. Pod znakiem zapytania stoi organizacja miejskiego i osiedlowych spotkań wigilijnych radnych i władz miasta z mieszkańcami

O tym, że planowane na 4.12 spotkanie wigilijne w Twierdzy Modlin nie odbędzie się, dowiedzieliśmy się na zakończenie poniedziałkowej (29.11) sesji Rady Miejskiej. Jak się okazało organizatorzy, czyli radni z klubu Zjednoczeni nie uzyskali zgody na wynajęcie sali od Dyrektora SP nr 4, który swoją odmowę oparł na opinii z Sanepidu.

Podczas odbywającej się sesji Rady Miejskiej radny Marcin Ozdarski chciał uzyskać odpowiedź od Burmistrza w kwestii organizacji wigilii miejskiej, która zaplanowana jest na 9.12 br. – Jestem cały dzień z Wami na sesji. Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia co do ilości osób na zgromadzeniach. Jeśli obostrzenia na to nie pozwolą, będziemy weryfikować decyzję – przekazał Burmistrz J. Kowalski.

Zapewne decyzję władz miasta poznamy już niebawem.

GM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *