NOWY DWÓR. Rodzice przedszkolaków muszą się pospieszyć

2020-02-04 10:41:46

Już za kilka dni kończy się czas na złożenie deklaracji dotyczących chęci kontynuowania edukacji dla obecnych przedszkolaków

Rodzice dzieci, które uczęszczają do nowodworskich przedszkoli muszą pamiętać i pospieszyć się ze złożeniem deklaracji do końca bieżącego tygodnia (piątek, 7 lutego).

– W naszym przedszkolu wyznaczyliśmy termin do 5 lutego, po to by zmobilizować rodziców i zebrać wszystkie deklarację jak najszybciej. Informacje na ten temat są zamieszczone na naszej stronie internetowej, na tablicy ogłoszeń a w indywidualnych przypadkach będziemy informować “spóźnialskich” osobiście. Żaden z rodziców nie powinien pozostać bez informacji o konieczności złożenia deklaracji w odpowiednim terminie – powiedziała nam pani Katarzyna Stradza, dyrektor PP nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Rodzice, który mimo wszystko nie zadeklarują do 7 lutego woli o kontynuacji edukacji przez swoje pociechy, będą musieli uczestniczyć w elektronicznym procesie rekrutacji przewidzianym dla dzieci nowo ubiegających się o miejsce w przedszkolu. O całym systemie rekrutacji elektronicznej, który rozpocznie się od 2 marca br., harmonogramie i sposobie przyznawania punktów rekrutacyjnych, będziemy informować na naszych łamach.

MM 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *