NOWY DWÓR. Nikt nie skarży? Na poczcie nic się nie zmieni

2021-05-31 1:52:55

Po tym jak na forum internetowym pojawiła się dyskusja o długich kolejkach i złej organizacji pracy na poczcie przy ul. Modlińskiej, zwróciliśmy się do zarządu Poczty Polskiej z pytaniem co można zrobić w sprawie polepszenia sytuacji i usprawnienia pracy placówki


Klienci, którzy nie są zadowoleni ze świadczonych usług mogą złożyć reklamację lub skargę. Jednak musi to dotyczyć konkretnej udokumentowanej sytuacji, gdyż tylko takie przypadki są rozpatrywane przez przełożonych.
– Sprawy przesyłek i zastrzeżeń do obsługi przez naszych pracowników rozpatrujemy indywidualnie, według numerów przesyłek i konkretnych opisów zdarzeń, które są niezbędne do prawidłowego rozpatrzenia sprawy. Jak każda duża firma świadcząca usługi mamy dedykowaną klientom infolinię do zgłaszania spraw dotyczących przesyłek oraz różnych problemów: z komórek 801 333 444, a z telefonów stacjonarnych (opłata wg cennika operatora) (+48) 438 420 600. – wyjaśnia Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej – Wszystkich, którzy chcą zgłosić zastrzeżenia do świadczonych przez nas usług zapraszamy do złożenia reklamacji w placówkach pocztowych lub internetowo na stronie www.poczta-polska.pl/reklamacje/ .
Jak się okazuje, od roku nikt nie złożył żadnej oficjalnej skargi na placówkę przy ul. Modlińskiej.
– Na przestrzeni ostatniego roku nie wpłynęły oficjalne skargi do Poczty Polskiej na placówkę pocztową w Nowym Dworze Mazowieckim, która mieści się przy ul. Modlińskiej 2. Stąd trudno jest nam się konkretnie odnieść do zgłoszonych,(…) niepokojących zastrzeżeń, które być może dotyczą raczej pracy kurierów, którzy nie są zatrudnieni w nowodworskiej placówce pocztowej. Stąd uprzejma prośba o zgłaszanie konkretnych przypadków, które pozwolą na doskonalenie jakości naszych usług – odpowiada na nasze sygnały pani rzecznik.
Pod wspominanym postem można znaleźć prawie 150 komentarzy, w większości negatywnych dla nowodworskiej poczty. Może gdyby tyle oficjalnych skarg wpłynęło do zarządu PP, jakość obsługi poprawiłaby się na tyle, że nie byłoby trzeba żalić się w internecie.

GM

Comments

comments

1 komentarz

  1. Miekiszon odpowiedz

    Ostatnio dostałem list z fakturą do zapłacenie, który szedł prawie 3 tygodnie. Ale nie ma problemu bo także nie zgłosiłem. Jest dobrze jest dobrze więc i co ci chodzi……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *