NOWY DWÓR MAZ./ZAKROCZYM. Dwaj samorządowcy z COVID-19

2020-10-07 1:35:20

Burmistrz Nowego Dworu Maz. informuje, że dzisiaj (7 października) potwierdzono zakażenie koronawirusem u zastępcy burmistrza – Janusza Mikuszewskiego. Burmistrz Zakroczymia, Artur Ciecierski za pośrednictwem mediów społecznościowym poinformował, że także został zakażony COVID-19

W Urzędzie Miejskim w związku z powyższym od dziś do odwołania wprowadzone zostanie ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Budynek zostanie poddany gruntownej dezynfekcji, a większość pracowników będzie wykonywać swoje obowiązki w trybie zdalnym.

Bezpośrednia obsługa mieszkańców prowadzona będzie jedynie w Urzędzie Stanu Cywilnego i Wydziale Spraw Obywatelskich. W USC jednocześnie obsługiwana będzie jedna osoba, a w Wydziale Spraw Obywatelskich dwie osoby. W sposób tradycyjny USC będzie sporządzał wyłącznie akty nowonarodzonych dzieci oraz bieżące akty zgonu.
Każda osoba wchodząca do Urzędu będzie musiała mieć zasłonięty nos i usta, a także zdezynfekować ręce.
Pisma do Burmistrza Miasta i Urzędu Miejskiego można składać do specjalnie przygotowanej urny, ustawionej przy wejściu do Urzędu. Uwaga! Dokumenty będą przyjmowane BEZ POTWIERDZENIA ODBIORU.
W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim tel. 22 51 22 000, 22 51 22 222, e-mail: sekretariat@nowydwormaz.pl.

Jak informuje burmistrz Zakroczymia, Artur Ciecierski:

“Niestety! Właśnie ostatecznie potwierdzono u mnie zakażenie koronawirusem. Pozostajemy z rodziną w izolacji domowej. Czuję się średnio. Chyba w ostatnim czasie wszyscy ignorujemy całą tę epidemię. Jak się okazuje życie szybko uczy pokory. Nie bagatelizujcie żadnych objawów. U mnie zaczęło się od bólu głowy i mięśni, a także poczucia zimna. Uważajcie na siebie. Dużo zdrowia wszystkim życzę.”

Obu Panom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Red.


Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *