NOWY DWÓR MAZ. Wiatr zmian w CH Hit

2020-05-29 12:13:35

Od momentu ponownego, pełnego uruchomienia Centrum Handlowego Hit zaszły zmiany, które mogą spodobać się klientom

Pomimo obostrzeń, które cały czas muszą być utrzymane w związku z panującą pandemią mieszkańcy Nowego Dworu Maz. i okolic coraz chętniej odwiedzają naszą miejscową galerię. Niektóre sklepy mając na uwadze bezpieczeństwo swoich pracowników pracują w skróconych godzinach np. do godziny 18:00 lub 19:00. Jak zapewniają nas zarządcy centrum handlowego, od 1 czerwca działalność wszystkich sklepów wróci na normalne tory. Placówki będą dostępne w pełnych godzinach funkcjonowania galerii, czyli od 9:00 rano do godziny 21:00.

Przy ostatniej wizycie na terenie centrum nie uszły naszej uwadze zmiany, które objęły część gastronomiczną. Nowy design zasługuje na miano nowoczesnego i stylowego. Przybyło miejsc do siedzenia z wygodnymi skórzanymi kanapami, jak również stołów i stołków barowych, gdzie zgłodniali klienci mogą zjeść posiłek. Sala restauracyjna podzielona jest na kilka stref oddzielonych od siebie ażurowymi przepierzeniami, które nadają przytulny wygląd i poczucie intymności. Na ściankach zawisły duże telewizory, które umilą czas oczekiwania, a jednocześnie będą informowały klientów o promocjach i akcjach specjalnych na terenie galerii. W dostępnych miejscach znajdują się gniazda elektryczne oraz wejścia dla ładowarek telefonicznych, gdzie można podłączyć lub podładować swoje urządzenia mobilne. W całej strefie działa bezpłatne wi-fi.

Do oferty restauratorów już niebawem dołączy kolejny smakowity najemca. Jak dowiedzieliśmy się od zarządcy jeszcze w bieżącym tygodniu zostanie uruchomiony zewnętrzny ogródek, który również przeszedł pozytywny lifting. Na hali sprzedażowej przybył nowy sklep Outlet Premium, którego otwarcie miało miejsce w minioną sobotę (23 maja). Właściciele wierzą, że ich oferta może zaspokoić gusta najbardziej wymagających mieszkanek i mieszkańców Nowego Dworu Maz.

-Nasz outlet oferuje ubrania, buty, torebki i dodatki od najbardziej popularnych i poszukiwanych na rynku marek odzieżowych. W ofercie mamy w tej chwili ponad 9000 sztuk towaru. Największą cześć stanowią ubrania dla kobiet, ale również mężczyźni, dzieci i młodzież znajdą u nas coś dla siebie. Ofertę będziemy powiększać o kolejne topowe marki tak, by każdy mógł znaleźć dla siebie coś niebanalnego w przystępnej cenie. Przynajmniej kilka razy w miesiącu będziemy mieć dostawy nowych kolekcji, które sprowadzamy z zagranicy – powiedział nam właściciel outletu.

Już w tej chwili nowodworskie fashionistki mogą buszować wśród oryginalnych wyrobów od Hugo Bossa, Armaniego, Calvina Kleina czy Tomiego Hilfingera. Dużą cześć oferty stanowią produkty z kolekcji Adidas, Zara, Bershka, Mango, Salsa, Tom Tailor, Stradivarius, Pull&Bear czy modnej wśród instagramowych blogerek marki MissGuided. Jak przystało na outlet ceny są dużo niższe niż w sklepach firmowych i wahają się od 20-30 do kilkuset złotych za kurtki czy wieczorowe kreacje.

W Centrum Handlowym HIT powiało wielkim światem. Warto zmiany ocenić na własne oczy i odwiedzić galerię by odświeżyć swoją szafę przed zbliżającym się latem. Już od teraz dzięki uprzejmości zarządu galerii przy obu wejściach na specjalnym stojaku będą dostępne bezpłatne numery Tygodnika Nowodworskiego. Zachęcamy do lektury i zapoznania się ze zmianami, które również u nas zaszły w postaci zwiększenia objętości i odświeżenia szaty graficznej.

MM

Comments

comments

1 komentarz

  1. Darek odpowiedz

    Hmm… moim skromnym zdaniem to centrum handlowe nie ma racji bytu na tym terenie. Byłem kilka razy, ceny wyśrubowane na maxa w porównaniu do centrum Targówek czy Factory Annopol. Większość mieszkańców Nowego Dworu pracuje w Warszawie, więc prościej jest im tam robić większe zakupy, gdzie sprzedawcy nastawieni są na obrót a nie jak tutaj na złapanie jelenia, który przepłaci dwukrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *