NOWY DWÓR MAZ. W lipcu pojedziemy nowoczesną komunikacją

2020-06-01 1:27:19

W piątek, 22 maja odbyło się posiedzenie komisji przetargowej i otwarcie ofert na zadanie komunikacja miejska na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki na lata 2020 -2022. Będzie nowy przewoźnik na darmowych liniach miejskich

Przed otwarciem ofert komisja podała kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania – to 3 500 000 zł. Do przetargu wpłynęło 8 ofert, w tym od obecnego przewoźnika, czyli PKS Tarnobrzeg. Najbardziej korzystną cenowo ofertę złożyła firma STALKO, która obecnie realizuje kursy międzymiastowe na naszym terenie. Operator zaproponował kwotę ok 2 500 000,00 zł na realizację zadania.

-Jeśli nie wpłyną skargi od innych oferentów i umowa zostanie parafowana przez obie strony od 1 lipca linie miejskie będą obsługiwane przez firmę STALKO. Wiąże to się z wymianą środków transportu, których rok produkcji jest nie niższy niż 2012 i o nieco podwyższonym standardzie niż obecnie wykorzystywane – powiedział nam Maciej Dąbrowski, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej.

Mieszkańcy do 2022 roku będą nadal mogli korzystać z darmowych przejazdów. Jeśli nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy będziemy o tym fakcie informować na łamach Tygodnika.

GM

Comments

comments

2 komentarze

  1. is odpowiedz

    Obecny takze nie slynie z punktualnosci

  2. Julja odpowiedz

    STALKO HAHA PRZECIEZ TO JEST DRAMAT:)ZART JAKIS …TE AUTOBUSY NIGDY NIE KIRSUJĄ W PODANYM ROZKLADZIE,PROSZE POCZYTAC SKARGI OSOB PODROZUJĄCYCH …CZASAMI AUTOBUS MIAŁ GODZINNE OPOZNIENIE,ALBO NIE PRZYJEZDZSŁ W OGOLE.TO KPINA!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *