NOWY DWÓR MAZ. W centrum miasta pojawił się maseczkomat

2020-12-17 8:25:54

Od kilku dni w Nowym Dworze Mazowieckim działa automat do sprzedaży środków ochrony osobistej. 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę , każdy zainteresowany może nabyć niezbędne w czasie pandemii materiały, które zapewnią bezpieczeństwo i zniwelują możliwość zakażenia się

Automat znajduję się u zbiegu ulic Modlińskiej i Słowackiego w pobliży Powiatowego Urzędu Pracy, czyli w jednej z najbardziej ruchliwych lokalizacji miasta. Inicjatorem uruchomienia sprzedaży vendingowej są właściciele sklepu Pogotowie BHP S.C., który znajduje się przy ul. Bohaterów Modlina.

-W porozumieniu z burmistrzem Jackiem Kowalskim otrzymałem możliwość postawienia maszyny w miejscu, które razem wybraliśmy. Miasto nie pobiera ode mnie żadnych opłat za funkcjonowanie automatu. Mam nadzieje, że to dobry pomysł, który spotka się z zainteresowaniem mieszkańców i przyjezdnych. Podobny asortyment środków ochrony posiadamy również w naszym sklepie stacjonarnym, jednak ten czynny jest w określonych godzinach. W automacie można zakupić niezbędne środki o każdej dowolnej porze – powiedział  nam Tomasz Burzykowski, właściciel maszyny.

Asortyment, który znajduję się w środku automatu jest naprawdę bogaty. Poczynając od różnego rodzaju masek (jednorazowe, dzianinowe, dla dzieci, z filtrem, antysmogowe) poprzez rękawiczki ochronne na płynach do dezynfekcji rąk i powierzchni kończąc. Co interesujące, można w maszynie zakupić również pulsoksymetr, czyli elektroniczne urządzenie do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi. Ceny wszystkich produktów są bardzo przystępne, często niższe niż w sklepach stacjonarnych. Za zakupy można płacić gotówką (bilonem i banknotami), jak również poprzez system płatności elektronicznych.

Urządzenie jest cały czas monitorowane, wszelkie braki będą na bieżąco uzupełniane a w przypadku jakichkolwiek problemów można dzwonić na numer alarmowy 533 008 146. Obsługa automatu jest bardzo prosta i w przejrzysty sposób wytłumaczona na znajdujących się w widocznym miejscu instrukcjach. Tym samym zakup potrzebnych środków jest przyjazny i zapewne spotka się z zainteresowaniem mieszkańców.

MM

Comments

comments

1 komentarz

  1. Jerzy odpowiedz

    Bardzo dobry pomysł brawo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *