NOWY DWÓR MAZ. Usiłował zabić swoją partnerkę

2020-01-17 2:54:46

Policjanci wydziału prewencji nowodworskiej komendy w nocy z niedzieli na poniedziałek zatrzymali 23- letniego mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa i uszkodzenie ciała swojej partnerki. Decyzją sądu Daniel Z. został aresztowany na trzy miesiące

W nocy z 12 na 13 stycznia br., policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zostali powiadomieni o mężczyźnie, który próbował zabić swoją partnerkę. Mundurowi natychmiast udali się na jedno z nowo powstałych osiedli i dokonali zatrzymania 23- letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim, a wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajęli się również nowodworscy policjanci. Z informacji wynika, że pomiędzy parą doszło do kłótni, w wyniku której sprawca zaatakował pokrzywdzoną, stosując wobec niej przemoc fizyczną oraz usiłował ją udusić. W wyniku szybkiej interwencji policjantów i pracownika ochrony osiedla, nie doszło do tragedii.

Podejrzany usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i uszkodzenia ciała 29-latki. Prokurator wnioskował o zastosowanie wobec 23-latka środka izolacyjnego. Decyzją sądu, w dniu wczorajszym mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo może grozić mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *