Facebook

NOWY DWÓR MAZ. Policjanci odzyskali skradziony samochód

2020-03-26 11:58:42

W sobotnie (21 marca) popołudnie funkcjonariusze wydziału prewencji uzyskali informację o skradzionym pojeździe. Szybko wytypowali rejon gdzie mogło znajdować się utracone auto. W pewnym momencie zauważyli pojazd, który natychmiast zatrzymali. Kierujący nim mężczyzna trafił w ręce policjantów. Usłyszał już zarzuty do których popełnienia się przyznał

21 marca 2020 r. funkcjonariusze wydziału prewencji komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim jak co dzień patrolowali ulice miasta. Otrzymali oni informację o skradzionym Renault. Niezwłocznie przystąpili do działania, sprawdzając rejon, gdzie może przemieszczać się pojazd. Dzięki doskonałej znajomości rejonu służbowego oraz własnemu zaangażowaniu szybko natrafili na właściwy trop.

Jadąc ul. Okunin, zauważyli skradziony pojazd, który poruszał się w kierunku wału przeciwpowodziowego nad rzeką Narew.

Policjanci natychmiast przystąpili do zatrzymania auta. Za kierownicą siedział 33- latek ze Stoczka Łukowskiego, którego mundurowi zatrzymali. Pojazd zabezpieczono. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przyznał się do ich popełnienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzięki rzetelnej pracy, zaangażowaniu i doświadczeniu, policjanci wydziału prewencji nowodworskiej komendy odzyskali skradziony samochód i zatrzymali podejrzanego.

Swoją postawą dają przykład do naśladowania i doskonale pokazują na czym polega i czemu służy praca policjantów na ulicach naszego miasta.

st. asp. Joanna Wielocha, fot. KPP NDM

Comments

comments

1 komentarz

  1. Wolf odpowiedz

    Kolejny sukces Renault Laguna wart 1000zł odzyskany 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…