NOWY DWÓR MAZ. Policja poszukuje świadków wypadku

2022-02-18 12:06:01

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 11 lutego 2022 r. w Nowym Dworze Mazowieckim na ul. Leśnej.

Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, tel. (22) 775 22 01-04.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują świadków nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 11 lutego 2022 r. około godziny 06:30, na ul. Leśnej w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, w trakcie którego kierujący samochodem skoda yeti, jadąc ul. Leśną od strony wiaduktu w kierunku ul. Wojska Polskiego, na wysokości nr 4C, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. W następstwie zdarzenia drogowego pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy (22) 775 22 01-04.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *