NOWY DWÓR MAZ. Pojawiają się nowe wiaty przystankowe

2019-08-18 7:50:45

Jeszcze w czerwcu dopytywaliśmy w Urzędzie Miasta jak wyglądają plany odnośnie budowy wiat przystankowych. Z zapewnień urzędników wynikało, że będą postawione do końca lipca

Na niektórych przystankach w mieście od pewnego czasu są zamontowane nowe wiaty. Bardziej lub mniej wygodne z mini-ławkami lub bez. Inne przystanki wciąż straszą starą odrapaną “architekturą” rodem z lat osiemdziesiątych. Pomimo, że termin realizacji w podpisanej z wykonawcą umowie już minął, są takie przystanki, gdzie dalej hula wiatr, a podróżni nie mają gdzie schronić się przed deszczem lub palącym słońcem. Tak jest np. na ul. Bohaterów Modlina koło Spółdzielni Mieszkaniowej. Jednak coś drgnęło w ostatnim czasie i monitorowany przez nas przystanek na ul. Wojska Polskiego, przy ul. Leśnej od kilku dni może pochwalić się nowym zadaszeniem.

Wiata jest nowoczesna, przeszklona, łatwo można obserwować czy zbliża się  nasz autobus. Posiada też długą ławkę, na której można odpocząć. Warto było poczekać na taką wygodną inwestycję.

Dla porównania, wiata po drugiej stronie ulicy

Nowa wiata przy ul. Wojska Polskiego

MM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *