NOWY DWÓR MAZ. Podmywał się w fontannie, w której bawią się dzieci

2019-07-22 7:09:48

Od czasu rewitalizacji parku im. Józefa Wybickiego w Nowym Dworze Maz., znajdująca się przy muszli koncertowej fontanna jest stałym miejscem zabaw dzieci. W ostatnią sobotę czerwca z tej atrakcji “skorzystał” około 30-letni mężczyzna, podmywając się na oczach ludzi. Wybryk zarejestrował na nagraniu jeden z mieszkańców i monitoring miejski

Do nieobyczajnego zdarzenia doszło w sobotę, 29 czerwca. Na nagraniu udostępnionym na forum mieszkańców miasta widać jak mężczyzna podchodzi do fontanny, zdejmuje spodenki i kucając podmywa genitalia tryskającą wodą. Filmik, który trafił na forum wywołał lawinę komentarzy i udostępnień. “To nie jest plac zabaw xd” – skomentował jeden z internautów, na co inny odpisał “Łazienka też nie.” 

Później post z nagraniem został usunięty.

Wybryk mężczyzny zarejestrowały także kamery monitoringu miejskiego. Sprawą zajęła się Straż Miejska. Jak informuje Komendant Piotr Rogiński, mężczyzna został zidentyfikowany, po czym odnaleziony i przesłuchany. Przyznał się do winy zaznaczając, że nie bardzo wiedział co robi – był pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze są na etapie przygotowywania sprawy do sądu.

30-latek zamieszkujący na terenie Nowego Dworu odpowie za tzw. wybryk nieobyczajny. Przypominamy, że obieg wody w fontannie jest zamknięty. Co oznacza, że zawsze kąpiel w niej jest co najmniej ryzykowna – mogą kąpać się w niej ludzie, którzy przed wejściem nie mieli możliwości wzięcia prysznica oraz zwierzęta, a my sami chodzimy po niej w butach.

M.A.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *