NOWY DWÓR MAZ. Nowy Duch Mam – po wakacjach się widzimy

2019-09-11 11:43:42

Wakacje dobiegły końca, a Stowarzyszenie Nowy Duch Mam ma dla naszych mam nowe propozycje. Prócz spotkań, takich jak w poprzednich miesiącach, pojawią się również pewne nowości

Młode mamy będą miały okazję nauczyć się lub podszkolić język obcy. I to wszystko w ramach darmowych warsztatów prowadzonych przez specjalistów. Przypomnijmy, że Stowarzyszenie Nowy Duch Mam działa w naszym mieście już od kilkunastu miesięcy, z czego bardzo się cieszą młode oraz przyszłe mamy. Również ich pociechy bardzo zadomowiły się na prowadzonych warsztatach, ponieważ panuje na nich iście rodzinna atmosfera. Uczestnikami są również ojcowie ze swoimi pociechami. Stowarzyszenie działa non profit, uczestnicy biorą udział w zajęciach zupełnie bezpłatnie. Podczas czerwcowych dni miasta można było zapoznać się z działaniami Stowarzyszenia, z ich osiągnięciami, z planami na przyszłość, ponieważ mamy miały swoje stanowisko, które przyciągało swoją obecnością naszych mieszkańców.

Od kiedy zaczną się dokładnie zajęcia oraz jaki będzie ich harmonogram, jakie plany na najbliższe miesiące ma stowarzyszenie powiadomimy naszych czytelników niebawem. A zapowiada się ciekawie. Prowadzące Nowy Duch Mam mają ogromny potencjał, nieskończoną ilość pomysłów i ogrom energii. Rodzice! Szykujcie się na świetnie spędzone godziny. Do zobaczenia na warsztatach!

Elżbieta Radomska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *