NOWY DWÓR MAZ. Nie będzie przejazdu przez most Pancera

2019-06-03 10:52:13

Od 1 do 20 lipca br. zatwierdzone jest całkowite zamknięcie odcinka DK 85 na wiadukcie nad ul. Mieszka I w Nowym Dworze Maz. tuż za zjazdem z mostu im. Pancera, tzw. “narwianym” w stronę lotniska

Nie będzie możliwy wjazd na most od strony starego ronda. Rondo nie zostanie jednak całkowicie zamknięte, bowiem będzie funkcjonował zjazd do Twierdzy oraz na ul. Kolejową, natomiast nie będzie można wjechać na most, by dostać się tą stroną do CH Hit czy miasta. Piesi będą mogli dostać się na most korzystając ze schodków od ul. Mieszka I i przejść na drugą stronę rzeki mostem, który w dalszej części będzie dla nich udostępniony. Pociągi będą funkcjonować normalnie.

Jak zapowiada wykonawca – firma WPM Mosty, jest potrzeba podniesienia przęsła wiaduktu na wysokość ponad jednego metra by przy pomocy specjalnej konstrukcji stalowej dokonać uzupełnienia zbrojenia, napraw betonu i przeprowadzić konserwację łożysk.

Darmowa komunikacja miejska będzie kursować tylko po nowodworskiej oraz modlińskiej części miasta bez przeprawy przez rzekę.

Objazdy dla samochodów zostaną wytyczone trasą S7 oraz drogami wojewódzkimi w zależności od tonażu pojazdów.

Małgorzata Mianowicz

Comments

comments

4 komentarze

 1. Rols odpowiedz

  Kajakiem

 2. Dominik odpowiedz

  A jak ludzie będą dojeżdżać autobusami darmowymi do szkół i pracy w nowym dwoże

  1. Pani od polskiego odpowiedz

   Do szkoły do tej pory za bardzo nie dojeżdżałeś to i przez wakacje jakoś wytrzymasz 😉

  2. Admin odpowiedz

   Samolotemż

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *