NOWY DWÓR MAZ. Na początek… kino plenerowe

2020-06-02 4:46:54

W ostatnich dniach pojawiła się w naszym mieście nowa inicjatywa: Aktywny Nowy Dwór. Powstała, by “promować wszelkie pomysły na ciekawe i wartościowe spędzanie czasu w Nowym Dworze Mazowieckim”. Łącząc różne amatorskie formy aktywności fizycznej m.in. bieganie i jazdę na rowerze, ale także działania o charakterze kulturalnym czy rozrywkowym.

Pomysłodawcy Inicjatywy będą także zachęcać do aktywnego spędzania czasu na powietrzu, m.in. morsowania czy kajakarstwa, by propagować wspaniałe walory naszych rzek. Zadbają również na sportowo o czystość lokalnego środowiska poprzez projekty proekologiczne.

Jak sami określają: “Naszym celem jest rozwój Nowego Dworu Mazowieckiego, jako miejsca atrakcyjnego dla mieszkańców, ale także dla osób przyjezdnych. Zależy nam na łączeniu inicjatyw społecznych z podmiotami prywatnymi, by dzięki nawiązanej współpracy tworzyć w naszym mieście wyjątkowe przedsięwzięcia. Pierwszy nasz projekt to kino samochodowe, które odbędzie się 26 czerwca 2020. Wkrótce podamy więcej szczegółów, ale już dziś zapraszamy serdecznie na seanse pod chmurką. Pierwszy film będzie dla dzieci, a drugi dla dorosłej widowni. Nie brakuje nam energii i pomysłów, a zatem zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku”.

Link do fanpage: http://www.facebook.com/Aktywny-Nowy-Dw%C3%B3r-110015677399837/

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *