NOWY DWÓR MAZ. Mamy to – bezpieczniej na pasach

2020-12-03 12:04:54

Projekt doświetlenia przejść dla pieszych uzyskał odpowiednią ilość głosów mieszkańców i zostanie zrealizowany w przyszłym roku. Pieniądze na realizację pochodzą z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

To, że udało się pozyskać fundusze jest zasługą wszystkich osób, które oddały swój głos w internetowym plebiscycie. Jak się okazało, idea wymyślona i promowana przez radną powiatu nowodworskiego Annę Małecką zyskała poparcie wśród mieszkańców. Na projekt zagłosowało 1033 osoby. Z dofinansowania w kwocie 120 000 zł zostaną wykonane doświetlenia czterech przejść dla pieszych w ciągu ul. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Maz.

-Bardzo się cieszę, że mój projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza doczeka się w przyszłym roku realizacji. Cztery istniejące przejścia dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego zostaną doświetlone. Będzie bezpieczniej dla wszystkich korzystających z tej drogi. Dziękuję mieszkańcom naszego miasta, powiatu i województwa za oddane głosy. Słowa wdzięczności kieruję również do mojej rodziny, do znajomych i nieznajomych, którzy zaangażowali się w promocję głosowania. A w przyszłości warto wspólnie zastanowić się, jakie są największe potrzeby mieszkańców i o co warto razem powalczyć w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – powiedziała nam radna.

Gratulujemy Pani Annie Małeckiej zaangażowania i pragniemy również podziękować naszym czytelnikom, którzy oddali swoje głosy na projekt.

GM, fot. Facebook Anna Małecka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *