NOWY DWÓR MAZ. Kryminalni odnaleźli zaginioną 12-latkę

2022-12-07 3:00:35

Zaginięcie dziewczynki w nocy z soboty na niedzielę zgłosiła jej matka. 12- latka nie wróciła na noc do domu. Policjanci podjęli poszukiwania. Dzięki zaangażowaniu i rzetelnej pracy nowodworskich kryminalnych dziewczynka cała i zdrowa została odnaleziona na terenie Warszawy. Trafiła pod opiekę osoby najbliższej.

Jak tylko informacja o zaginięciu 12- latki trafiła na policję, jej odnalezieniem zajęli się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W jednostce ogłoszono alarm. Mundurowi przez całą noc sprawdzali miejsca, gdzie dziewczynka może przebywać. Rozmawiali także z osobami, mogącymi mieć wiedzę na temat tego, gdzie mogła się udać.
Wnikliwa i rzetelna praca nowodworskich policjantów przyniosła wkrótce efekty. Jeszcze tego samego dnia nowodworscy kryminalni ustalili, że nastolatka prawdopodobnie jest na terenie Warszawy. Niezwłocznie udali się w wytypowany rejon. Na jednym z dworców kolejowych zauważyli osobę, rysopisem przypominającą zaginioną. Policjanci podeszli do nastolatki i potwierdzili, że to 12- letnia mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego, której szukali.
Na szczęście nic jej się nie stało. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę swojej mamy.
Właściwa koordynacja działań, współpraca służby dyżurnej oraz zaangażowanie w poszukiwania policyjnych patroli przyczyniło się do odnalezienia dziewczynki.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *