NOWY DWÓR MAZ. Kino samochodowe zadebiutowało w mieście

2020-06-30 3:22:48

W miniony piątek (26 czerwca) tuż po rozpoczęciu wakacji odbył się po raz pierwszy w Nowym Dworze Mazowieckim pokaz filmów w kinie samochodowym. Zarówno młodsi, jak i starsi widzowie znaleźli coś dla siebie

Organizatorzy tego niecodziennego wydarzenia, czyli grupa Aktywny Nowy Dwór zadbała o każdy szczegół. Na terenie miejskiego targowiska przygotowano wygodnie miejsca parkingowe, zamontowano trzy ekrany, zorganizowano strefę gastronomii i relaksu. Na placu było widać wiele rejestracji spoza naszego powiatu. Na zakończenie pokazów głośnym dźwiękiem klaksonów uczestnicy dali wyraz swojego zadowolenia i podziękowali organizatorom za seans.

– To pierwsze, ale nie ostatnie przedsięwzięcie zorganizowane przez naszą grupę. Wystartowaliśmy dobrze i to daje nam motywację do dalszej pracy na rzecz zaktywizowania mieszkańców naszego miasta. Zachęcam wszystkich do odwiedzin naszego facebookowego profilu Aktywny Nowy Dwór, gdzie będziemy przekazywać wszelkie szczegóły dotyczące dalszych planów – powiedział nam tuż po zakończeniu imprezy Karol Bielec, inicjator wydarzenia.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego, sponsorem głównym była firma Reckitt Benckiser, a o bezpieczeństwo zadbali strażacy z OSP-Ratownictwo Wodne i Straż Miejska.

MM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *