NOWY DWÓR MAZ. Czy bank wróci do Twierdzy?

2021-02-04 11:11:05
Z końcem poprzedniego roku jedyna placówka banku na osiedlu w Twierdzy Modlin zakończyła swoją działalność. Radni miejscy Agnieszka Kowalska i Marcin Ozdarski wzięli sprawy w swoje ręce i poinformowali, że już niebawem sytuacja ulegnie zmianie

 

Jak wynika z informacji, jaką radny M. Ozdarski zamieścił w mediach społecznościowych, w miejsce Banku Spółdzielczego zostanie otwarty oddział PKO BP. Placówka od marca ma rozpocząć swoją działalność. Pojawi się również bardzo oczekiwany bankomat.O potwierdzenie tych informacji zwróciliśmy się bezpośrednio do PKO BP.

– Nie mogę potwierdzić, że w Twierdzy zostanie otwarty nasz oddział. Nic mi na ten temat nie wiadomo. Jeśli już, to przypuszczam, że może to być agencja, czyli prywatna firma pod szyldem naszego banku. Najlepiej będzie jak skontaktujecie się państwo z naszym działem prasowym w Warszawie – powiedziała nam pani Ewa Obidzińska, dyrektor nowodworskiego oddziału PKO BP. Zgodnie z sugestią wysłaliśmy zapytanie do rzecznika banku i oczekujemy na odpowiedź.

Wsłuchując się w głosy mieszkańców jednoznacznie wynika, że bank czy placówka bankowa w Twierdzy Modlin jest potrzebna. Interwencja radnych w tej kwestii, okazała się bardzo skuteczna.

M. Mianowicz

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *