NOWY DWÓR MAZ. “Czołówka” na Okuninie

2023-03-06 3:47:21

W poniedziałkowy (06.03), mroźny poranek przed godziną 7 rano, przy ul. Nowodworskiej w Okuninie miał miejsce groźnie wyglądający wypadek. Dwa auta zderzyły się czołowo. Poszkodowana trafiła do szpitala

W zdarzeniu brały udział dwa auta osobowe: Jaguar XJ oraz Volkswagen Polo. Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy musieli wstrzymać ruch samochodowy na odcinku drogi, gdzie doszło do zderzenia.
Po przybyciu naszych zastępów, zabezpieczono miejsce wypadku, udzielona została pomoc kobiecie, która kierowała jednym z pojazdów i uskarżała się na bóle odcinka szyjnego kręgosłupa. Szyja 46-letniej ofiary zdarzenia została przez nas zabezpieczona usztywniającym kołnierzem, a pacjentka przekazana Zespołowi Medycyny Ratunkowej. Mężczyźnie kierującemu drugim pojazdem nic się nie stało. Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu i usunięciu wycieków płynów z uszkodzonych aut, odłączeniu akumulatorów i posprzątaniu miejsca zdarzenia – przekazał nam mł. kpt Paweł Plagowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Przyczyny wypadku ustalają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze.

red., fot.: OSP Nowy Dwór Mazowiecki

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *