NOWY DWÓR MAZ. Protest pod siedzibą PiS-u

2020-10-25 8:32:38

Dzisiaj, podobnie jak w miniony piątek grupa mieszkańców Nowego Dworu Maz. zebrała się pod siedzibą nowodworskich władz Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Targowej, by pod jej oknami zapalić protestacyjne znicze

Akcja ma oczywiście charakter protestu przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Protesty odbywały się przez cały weekend w wielu miastach w Polsce. Ich powodem był sprzeciw wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego, zgodnie z którym wykonanie aborcji w wyniku nieodwracalnego uszkodzenia płodu, stanie się nielegalne.

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Tygodnika Nowodworskiego 27 października br.

Red.

Comments

comments

6 komentarzy

  1. Agnieszka odpowiedz

    To prawda. Najgorszy typ, to stary zdewociały facet i jeszcze nacjonalista…

  2. Andrzej odpowiedz

    Uważam, że kościołowi na równi z pedofilami w sutannach, najbardziej szkodzą rozmaici obrońcy wiary, dewoci płci męskiej. Tacy agresywni fanatycy, bezmyślni, tępi i bezrefleksyjni odstraszają normalnych wierzących od kościoła.
    Oni nie rozumieją nauki papieża Franciszka. Oni kierują się tylko nienawiścią, bo pozostali na etapie starotestamentowej zasady “OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB” i co najwyżej nadawaliby się inkwizycyjnych trybunałów.

  3. Wyborca odpowiedz

    Dlaczego zabieracie ludziom możliwość wyboru?
    Brak zaufania do własnych wyborców?

    W Polsce 90 procent ludzi deklaruje się katolikami, czyli teoretycznie nie powinni korzystać z aborcji. Dlaczego PiS ma problem z aborcją?

    Argumentujecie ochroną życia ale gdy dziecko się urodzi z wadami macie je i ich rodziców gdzieś.
    Patrz protesty niepełnosprawnych.
    Ochrona psychologiczna rodziców w Polsce leży, właściwe jej nie ma.
    Czy PiS i Kościół w Polsce uważają, że rodzice po traumatycznej ciąży zdecydują się dalej próbować?

  4. Ragol odpowiedz

    Walka o wolne zabijanie, ciekawe

  5. beny2 odpowiedz

    Bardzo dobrze, chuliganów i zadymiarzy należy usuwać z życia społecznego !

  6. Jak Panu nie wstyd odpowiedz

    Panie Piotrze!
    Jak Panu nie wstyd? Jest pan głową rodziny! Ojcem!
    Pierwszy powinien Pan iść i walczyć o wolny wybór dla swoich dzieci.
    A nie potępiać walkę o wolność.
    Już pomijam, że jako wojskowy nie powinien Pan stawać w obronie partii, a w obronie obywateli. W obronie kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *