NOWY DWÓR. Hity w Hicie

2019-10-03 11:36:13

Losy Centrum Handlowego Hit ważyły się od wiosny. Wszystko wskazuje na to, że galeria wychodzi na prostą. Najemcy stabilnie oceniają swoją sytuację, a klienci mogą spodziewać się wielu nowych atrakcji

Od momentu gdy CH Hit przeszedł pod zarząd syndyka minęło ponad cztery miesiące. Ten czas pozwolił na uspokojenie i ustabilizowanie niepewnej sytuacji związanej z przyszłością placówki.

– Od samego początku, co zapowiadałem w licznych rozmowach z najemcami, władzami miasta i organizacjami, moim zamiarem nie jest likwidacja Centrum, ale jego rozwój. Starałem się stworzyć optymalne warunki dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania galerii, choć wymagało to kilku bardzo drastycznych i niewygodnych dla klientów decyzji. Ten czas już za nami. Ponad 90 % podmiotów handlowych i usługowych nadal pozostaje w galerii. Na miejsce, kilku firm, które zrezygnowały są już nowi zainteresowani. Obiekt jest wyjątkowy i jedyny taki na mapie Nowego Dworu, dlatego posiadając potencjał i możliwości staramy się je wykorzystać do maksimum. Powierzchnia, którą dysponuje Hit ma być nie tylko miejscem handlu, ale i przestrzenią do innych działań społecznych, kulturalnych, sportowych czy rozrywkowych.  Jesteśmy otwarci na propozycje zarówno ze strony przedsiębiorców, np. by stworzyć specjalne strefy handlowe dla lokalnego biznesu lub sezonowych produktów, ale również organizacji, klubów czy grup zainteresowań, które mogą nawiązać z nami współpracę. Oferta centrum powiększy się o Centrum Aktywności Dziecięcej, czyli miejsce, gdzie nasi animatorzy będą umilać czas maluchom, których rodzice mogą w tym czasie zrobić zakupy – zapowiada nowości syndyk Krzysztof Piotrowski, obecnie zarządzający Centrum Handlowym.

Klienci zmiany mogą dostrzec już teraz gołym okiem. W galerii został przywrócony porządek, wróciły atrakcje dla maluchów, miejsca do odpoczynku. Z zapowiedzi zarządcy wynika, że już niebawem oferta galerii powiększy się o nowe lokale usługowe (np. fryzjer, pralnia), ale również sklepy znanych marek. Miejmy nadzieję, że przyjęta strategia okaże się korzystna zarówno dla przyszłości Centrum Handlowego, jak i mieszkańców naszego miasta.

MM

Comments

comments

2 komentarze

  1. Klient odpowiedz

    Jak chcesz rozwoju syndyku czemu wyłączasz prąd w sklepach? Hypokrita.

  2. Klient odpowiedz

    Jak chcesz rozwoju, syndyku, po co wyłączyłeś prąd w martensie i innym sklepie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *