NOWY DWÓR. Dni miasta wracają na stadion miejski

2017-05-11 11:29:40

Czerwiec to najbardziej wyczekiwany miesiąc przez mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego z dwóch względów – zbliżające się wakacje oraz Dni Nowego Dworu.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Dni Miast każdego roku przyciągają swoim rozmachem tysiące mieszkańców. Jest to dobra okazja do tego, by się spotkać, porozmawiać i przede wszystkim dobrze bawić. W zeszłym roku w Nowym Dworze ze swoim wielkim show wystąpiła Doda. Zdaniem mieszkańców, koncert ten ratował tzw. Dni Nowego Dworu, ponieważ nie wyglądały one tak, jak zwykle bywało. Brakowało stoisk gastronomicznych, wesołego miasteczka, stoisk, na których każdy mógł nabyć dla siebie coś ciekawego. W tym roku to się zmieni! Dni Nowego Dworu wracają w nowej formule z mega gwiazdą na czele. Zaskakuje też fakt, że Dni Nowego Dworu odbędą się po rocznej przerwie na stadionie miejskim, co nie spodobało się niektórym radnym.

Jak już informowaliśmy, dni Nowego Dworu Mazowieckiego przewidziane są w tym roku na sobotę – 24 czerwca. Impreza ma rozpocząć się od wczesnych godzin popołudniowych i potrwać do późnego wieczora. Na scenie usytuowanej na stadionie miejskim zaprezentują się młodzi wokaliści z sekcji Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Nieco później sceną zawładnie znany z programu “Twoja twarz brzmi znajomo” – Sławomir. Zaraz po nim dla nowodworzan zaśpiewa nasz człowiek, nowodworzanin – Rafał Brzozowski. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast charyzmatyczna Maryla Rodowicz, która zaprezentuje swoje największe przeboje. Na pewno nie zabraknie słynnej “Małgośki”, czy hitu “Sing sing”. Imprezę poprowadzi Grzegorz Betlej – dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Oprócz występów wokalistów oraz gwiazd, na terenie stadionu pojawią się stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, a także zaprezentują się lokalni przedsiębiorcy, policja, starostwo powiatowe i koło dzieci niepełnosprawnych.

Zapowiada się ciekawie!

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *