Nowoczesna sypialnia w nowoczesnym stylu!

2018-08-24 4:08:10

Marzą Ci się zmiany w Twojej sypialni? Chcesz sprawić sobie coś niebanalnego i funkcjonalnego zarazem? A może po prostu zastanawiasz się, w jaki sposób jak najbardziej funkcjonalnie urządzić pokój swojego dziecka, tak aby każdą wolną przestrzeń w jego pokoju móc jak najlepiej zagospodarować. Zainwestuj w łóżko na antresoli, które jest nie tylko ładne, zgrabne i ciekawe, ale dzięki któremu będziesz mógł dobrze zaadaptować przestrzeń w obrębie Twojego łóżka.

Czym jest łóżko na antresoli?
Łóżko na antresoli stanowi zdecydowanie więcej niż zwykłe łóżko piętrowe. Może być ono ulokowane na różnej wysokości w domu – szczególnie jeśli dysponujemy naprawdę wysoką przestrzenią – również na tak zwanym „półpiętrze”. Może być wyposażone nie tylko w tradycyjną drabinkę, ale też w schodki, które stanowią poniekąd zupełnie inny, osobny mebel – mogą bowiem spełniać jednocześnie rolę półek lub szuflad. Jeśli natomiast tego rodzaju łóżko ma być przeznaczone dla nieco młodszych dzieci, można je dodatkowo wyposażyć w zjeżdżalnię lub w specjalną ściankę do wspinaczki. Ponadto wszystkie modele łóżek na antresoli, dostępnych na rynku posiadają dodatkowo podwyższone boki i wezgłowia, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo spania na wysokości, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci.

Jak można urządzić sypialnię w jak najbardziej nowoczesnym stylu?
Jeśli łóżko na antresoli ma być przeznaczone dla dziecka – z punktu widzenia rodziców bardzo ważne jest zapewnione tym samym dodatkowe miejsce, które zyskuje się pod antresolą, i które można przeznaczyć na przykład na szafę lub na kącik z biurkiem do nauki. Jak się okazuje liczni producenci mebli dla dzieci już z góry uwzględniają w swojej ofercie różnego rodzaju szafy, szafki, półki, biurka i inne, które stanowią komplety wraz z łóżkami na piętrze. Duży wybór mebli pod antresole oferuje między innymi IKEA.

Sprawdź także: http://lozka.net.pl/product-pol-1226-Lozko-na-antresoli-ANIA.html

Co więcej poza pewnymi oczywistymi walorami i cechami łóżek piętrowych można zaopatrzyć je jeszcze w specjalny panel z oświetleniem LED i gniazdkiem elektrycznym, który będzie wkomponowany w konstrukcję mebla. Dzięki czemu dziecko ma od razu zapewnione światło, na przykład do nauki przy biurku, które znajduje się pod łóżkiem.

Kiedy łóżko na antresoli sprawdzi się szczególnie?
Łóżko na antresoli sprawdza się przede wszystkim przy zagospodarowywaniu bardzo wysokich wnętrz. Stanowi ono wtenczas bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala tym samym na zaoszczędzenie wolnej przestrzeni. Co więcej, jeśli zostanie ono dobrze zaprojektowane może naprawdę zwiększyć funkcjonalność każdej sypialni i nadać jej oryginalnego charakteru.

Dodatkowo, jeśli dysponujemy pomieszczeniem o wysokości powyżej 4 metrów – antresola może posłużyć nam nawet za “półpiętro”. Jest ona bardzo funkcjonalna, ponieważ zarówno powierzchnia, jak i przestrzeń pod nią mogą pełnić funkcję użytkową. Możemy pod nią stworzyć bardzo wygodne miejsce do wypoczynku, bądź kącik potrzebny do pracy, czy też do nauki. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla każdego, kto naprawdę ceni sobie przestrzeń w swoim domu i chce jak najlepiej wykorzystać każdy metr kwadratowy swojej sypialni.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *