NOWY DWÓR MAZ/ NIEPORĘT. Zlikwidowali „dziuplę” kradzionych samochodów

2019-08-24 5:26:46

Policjanci z Warszawy i Centralnego Biura Śledczego zlokalizowali “dziuplę” samochodową na terenie powiatu nowodworskiego. Znajdowały się w niej trzy skradzione pojazdy. Zatrzymano trzy osoby, z czego dwóch mieszkańców Józefowa. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności

We wtorek (20 sierpnia) policjanci wykorzystując uzyskaną operacyjnie informację przeszukali posesję w powiecie nowodworskim. W garażu odkryli trzy samochody osobowe. Dwa z nich już z częściowo zdemontowanymi elementami.

Jak się okazało audi i toyota zostały skradzione z terenu Ursynowa i Bemowa, zaś nissan z Niemiec. Policjanci zabezpieczyli również elementy karoserii pochodzące od innych aut (drzwi i komputery samochodowe) oraz kilka tablic rejestracyjnych.

Zatrzymano trzech mężczyzn: 36 i 39-letniego mieszkańca Józefowa oraz 37-latka z Pruszkowa. W trakcie czynności zabezpieczono również ponad 6,5 tys. zł.

Teraz sprawą zajmują się policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego.Wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty paserstwa. Prokurator zastosował wobec nich dozór policji. Teraz wszystkim podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *