Nastrojowo z Sound`N`Grace

2017-07-16 12:57:50

15 lipca, w Amfiteatrze w Parku Miejskim im. Józefa Wybickiego, miał miejsce kolejny koncert z cyklu Biesiada Rozśpiewanych Narodów.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Pomysłodawcą i organizatorem tej imprezy, jest od wielu już lat Nowodworski Ośrodek Kultury. Po raz pierwszy Biesiada Rozśpiewanych Narodów została zorganizowana w 2008 roku. Jej poziom z roku na rok jest coraz większy. Za każdym razem, koncerty odbywające się w ramach biesiady, gromadzą na terenie amfiteatru setki nowodworzan, a także fanów gwiazd, które odwiedzają Nowy Dwór Mazowiecki. Do tej pory gościliśmy między innymi: Bubliczki, Enej, LemOn, Poparzeni Kawą Trzy, Kamila Bednarka, Ragabarabandę, czy Samokhin Band. W tym roku organizatorzy zaprosili Agatę Sobocińską – polską POP piosenkarkę i zespół Sound`N`Grace.

– Bardzo lubię Sound`N`Grace. Oni grają z pasją, z miłością do nas, do fanów. Ich muzyka to życie – mówi Monika, która przyjechała dla zespołu aż z Rzeszowa.

Zapytaliśmy nowodworzan o to, kogo chcieliby zobaczyć, podczas Biesiady Rozśpiewnanych Narodów za rok. Jaka była odpowiedzieć? Cleo, Ewelina Lisowska, Zenek Martyniuk, Margaret, Sylwia Grzeczak, a także Golec Uorkiestra i Zakopower. Pani Henryka powiedziała, że jej największym marzeniem jest to, by w nowodworskim amfitetarze wystąpił Don Vasyl, wraz ze swoim cygańskim zespołem. Tę opinię podzielili towarzysze Pani Henryki.

Czy organizatorzy uwzględnią opinię nowodworzan? Przekonamy się o tym za rok!

AB, Fot. NOK

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *