NASIELSK: Trwa nabór do Teatru Młodzieżowego

2019-02-28 7:06:27

Odbył się pierwszy casting do Teatru Młodzieżowego w Nasielskim Ośrodku Kultury. Wyboru dokonywała doświadczona aktorka Małgorzata Suzuki, która poprowadzi warsztaty teatralne. Do szeregu wstąpiło siedmiu szczęśliwców. Na tym jednak nie koniec. Aktorka szuka dojrzałych młodych ludzi, z pasją, którzy chcą podejmować poprzez sztukę trudne tematy

Jeżeli jesteś w wieku od 12 do 18 lat, uważasz, że na scenie czujesz się jak ryba w wodzie, występy publiczne cię nie peszą i chciałbyś posiąść wiedzę dotyczącą podstawowych elementów warsztatu aktorskiego, to zajęcia są właśnie dla ciebie.

Kolejne przesłuchanie odbędzie się we wtorek 5 marca o godz. 17:00 przed zajęciami zorganizowanymi, dla wybranej już grupy należącej do Teatru Młodzieżowego.

Karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.noknasielsk.pl i w ośrodku kultury.

Laureatów konkursu recytatorskiego „Polska Poezja Patriotyczna”, który odbył się w NOK-u w listopadzie ubiegłego roku, zapraszamy na zajęcia bez przesłuchań.

Warsztaty będą odbywać się we wtorki w godz.17.00-18.30. Zajęcia są płatne. Miesięczny koszt udziału w warsztatach teatralnych to 40 zł.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *