NASIELSK. Tragiczny wypadek w Psucinie. Nie żyje 31-letni kierowca

2020-06-28 3:19:02

Dziś przed godz. 5 rano na drodze 2409W w gminie Nasielsk doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierujący pojazdem zmarł

Dziś o 4:39 do dyżurnego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęła informacja o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze 2409W, pomiędzy miejscowościami Psucin i Cegielnia Psucka. W zdarzeniu udział wziął samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Alfa Romeo, jadąc od strony Psucina w kierunku Cegielni Psuckiej z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na lewą stronę, wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 31- letni mieszkaniec gminy Nasielsk poniósł śmierć. Siła uderzenia była tak silna, że wyrwała z karoserii silnik.

Na miejscu zdarzenia trwały czynności procesowe. Służby ratunkowe, technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo – śledcza, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz policjanci z komisariatu policji w Nasielsku pracowali pod nadzorem prokuratora. Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

st. asp. Joanna Wielocha

fot. KPP NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *