NASIELSK. Piesza poniosła śmierć na drodze

2019-12-17 12:53:39

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek. Na skutek wypadków drogowych poszkodowani często tracą zdrowie, a nawet życie. W sobotni wieczór, w Mokrzycach Włościańskich zginęła 59- letnia piesza. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego

Przedwczoraj o 16:20, na drodze wojewódzkiej 571, w kierunku Borkowa, doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni mieszkaniec Nasielska, kierujący fiatem, potrącił pieszą. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierowca w momencie zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu funkcjonariusze przez wiele godzin wykonywali czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Pułtusku, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek. Kierowco! Zachowaj szczególną ostrożność podczas jazdy oraz dostosuj prędkość do warunków na drodze. Pieszy! Pamiętaj o przekraczaniu jezdni w miejscu dozwolonym oraz obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym.

KPP NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *