Facebook
Najnowszy numer Tygodnika już w kioskach

2017-10-18 8:46:02

W tym numerze (TN 42) poruszamy m.in. następujące tematy:

Zmienią oblicze miasta
Marina, nowe osiedle i mapa, po której… będzie można chodzić – 12 października w Urzędzie Miejskim odbyła się prezentacja koncepcji zagospodarowania Placu Solnego z nabrzeżem.

Błagał o pomoc
W sobotę (14.10) w bloku przy ulicy Bohaterów Modlina 24 sąsiedzi wezwali służby, bo ich sąsiad pukał w ścianę i błagał o pomoc.

Na tory wyjedzie 71 nowych pociągów
Klimatyzacja, monitoring, Wi-Fi, prędkość nie mniejsza niż 160 km/h – takie parametry mają nowe pociągi Kolei Mazowieckich, które już w przyszłym roku zaczną kursować m.in. do Nowego Dworu i Nasielska.

Stali się uczniami
Dziewięćdziesięcioro dziewięcioro pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Nowym Dworze ślubowało 13 października przed szkolnym sztandarem. Uczniowie tradycyjnie już przedstawiali swoje klasy, podczas krótkich występów artystycznych.

Gorące emocje w nowej hali
W piątkowy wieczór w hali przy Berlinga 1 odbyła się gala boksu zawodowego. W walce wieczoru stawką był tytuł mistrza polski w wadze junior ciężkiej. Jednak nie tylko to starcie wzbudziło wiele emocji i oklasków ze strony publiczności.

Prezydent docenił nowodworzankę
Prezydent RP Andrzej Duda z okazji 75. rocznicy powstania Rady Pomocy Żydom “Żegota” przy Delegaturze Rządu RP na Kraj wręczył Ordery Odrodzenia Polski Polakom ratującym Żydów w czasie II wojny światowej.

Poza tym m.in. relacje z lokalnych imprez, kronika kryminalna, konkursy i wiele innych.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *