NA BIEŻĄCO. Śmiertelnie potrącił dziecko i uciekł! Poszukiwania trwają!

2021-04-03 12:08:01

Dzisiaj w Przęsławicach (powiat sochaczewski) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Poszukujemy kierowcy białego suv-a. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w zatrzymaniu sprawcy

W piątek około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Z ustaleń wynika, że kierowca białego suva potrącił wózek z kilkunasto-miesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego zatrzymania sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *