MODLIN TWIERDZA. Mała szkoła z wielkim sercem

2022-03-26 9:24:23

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nowym Dworze Maz. bardzo aktywnie włączyli się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. To już kolejna akcja charytatywna zorganizowana w szkole


Społeczność uczniowska w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nowym Dworze Mazowieckim przeprowadziła kolejną akcję charytatywną. Dzieci i młodzież z klas 3 – 8 wraz z nieocenioną pomocą rodziców i dziadków przygotowały wspaniałe ciasta, które następnie były sprzedawane w szkole w czasie przerw i podczas zebrań z rodzicami.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Dziękujemy za festiwal smaków, jakiego mogliśmy doświadczyć dzięki Państwa umiejętnościom kulinarnym. Całą uzbieraną kwotę przeznaczamy na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Uzyskane w czasie zbiórki pieniądze 4123 zł zamierzamy przeznaczyć częściowo na zakup opału do ogrzania lokum dla uchodźców oraz na zakup wyprawek szkolnych dla przybywających do naszej szkoły dzieci.
Zachęcamy do włączenia się w kolejne przedsięwzięcie – loterię fantową, która odbędzie się w maju. Jeśli ktoś z czytelników zechciałby przekazać ciekawe, atrakcyjne przedmioty na naszą loterię, to zachęcam do kontaktu mailowego: renatasawicka@op.pl.
Dochód z loterii także przeznaczamy na cele charytatywne, bo „DOBRO TO JEDYNA RZECZ, KTÓRA SIĘ MNOŻY, GDY SIĘ JĄ DZIELI”.

Renata Sawicka-Turek

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *