Facebook
MODLIN STARY. Zwęglone zwłoki kobiety i mężczyzny w domu przy Kopernika

2022-10-25 3:01:20

Materiał TVP3 Warszawa

We wtorek (25 października) strażacy dostali zgłoszenie dot. pożaru przy ul. Kopernika. Na miejscu znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny

Jak dowiedzieliśmy się od mł. kpt. Pawła Plagowskiego z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Maz., “Osoba zgłaszająca weszła do budynku i zastała tam dwie nieprzytomne osoby. Po przybyciu na miejsce strażaków, okazało się, że w jednym z pomieszczeń znajdują się częściowo zwęglone ciała kobiety i mężczyzny z widocznymi plamami opadowymi. W związku z tym odstąpiono od czynności ratunkowych. W pomieszczeniu unosił się zapach dymu i widoczne były ślady pożaru.”

W związku z odnalezieniem zwłok, na miejsce przybyła policja oraz prokurator, technicy i grupa dochodzeniowa. Z ustaleń policji wynika, że znalezione osoby to 75-letni mężczyzna oraz 65-letnia kobieta. Prokuratura w Nowym Dworze Maz. nie chce udzielać bliższych informacji. Ciała skierowano na sekcję zwłok, która wykaże, czy ofiary zginęły w wyniku pożaru czy jeszcze przed nim.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że do pożaru doszło najprawdopodobniej minionej nocy. Zaś jego przyczyną mogła być wadliwa instalacja elektryczna.

red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *