Łóżko rehabilitacyjne – 3 propozycje cenowe na każdą kieszeń

2018-08-20 10:18:21

Osoby chore, które nie są w pełni sprawne, wymagają dodatkowej opieki, ale także sprzętu, który ułatwi codzienne zabiegi pielęgnacyjne czy rehabilitacyjne. Rynek medyczny oferuje wiele produktów mających za zadanie pomóc pacjentom i ich rodzinom. Jednym z nich są łóżka rehabilitacyjne, których design przypomina te domowe. Przygotowaliśmy dla Was ich trzy różne propozycje cenowe. Wybieraliśmy tylko spośród tych, które rzeczywiście w znaczącym stopniu ułatwią życie Wam i Waszym bliskim.

 

Komfort za 3199 zł

Łóżko PB 526 prezentuje się naprawdę stylowo, do tego wypełnione jest listwami sprężynującymi, których twardość można po części regulować. Składa się z czterech segmentów, którymi sterować można elektrycznie za pomocą pilota – może to robić zarówno pacjent, jak i opiekunowie.

Bezpieczeństwo to jeden z najważniejszych aspektów produktów medycznych. Dlatego też należy zwracać uwagę na kroki powzięte w celu zminimalizowania ryzyka spowodowanego nieuwagą czy zmęczeniem. W PB 526 zadbano, by zabezpieczyć nogi i ręce chorego przed zgnieceniem – na barierkach bocznych, którem można zsunąć lub podnieść, znajdują się sprężynujące nakładki. Opuszczane barierki to niewątpliwie spore ułatwienie dla chorego, zwłaszcza przy wstawaniu z łóżka lub wracaniu do niego. Zresztą sam wysięgnik z uchwytem, dołączony do zestawu, ułatwia choremu dźwignięcie się do pozycji siedzącej. W tej cenie, wydaje się być jednym z najlepszych. Dlatego warto sprawdzać oferty sklepów internetowych np. http://gamareha.pl/60-lozka-rehabilitacyjne.

Z ekskluzywnej półki 7400 zł

Obrotowe łóżko TWIST czy przechylne łóżko SWING? Tym razem stawiamy na SWING, choć obydwie wersje umożliwiają choremu zajęcia komfortowej i wygodnej pozycji, zwłaszcza przy problemach z układem oddechowym czy krążeniem. Duża ilość funkcji w zakresie ruchomości minimalizuje także ryzyko odleżyn. Trzeba przyznać, że w tej wysokiej cenie dostajemy łóżko o dużej stabilności, wykonane estetycznie i z dbałością o jakość.

Łóżko SWING dzięki przechyłom bocznym znacząco ułatwia codzienną pielęgnację osoby niepełnosprawnej, dzięki czemu osoby opiekujące się czy rehabilitant będą mogli więcej uwagi oraz czasu poświęcić na konieczne czynności niż na pokonanie przeszkód otoczenia. Łóżko to posiada mnóstwo funkcji do sterowania łóżkiem za pomocą także samego pilota, całe posiada bowiem elektryczną regulację, a więc nie trzeba się martwić o wysiłek fizyczny przy jego ustawianiu. Wielość ustawień pozycji, nawet tej do skosów, wspomaga także codzienną rehabilitację chorego. Łóżko to w zasadzie jest wysoce kompleksowym produktem.

Za mniej niż 2000 zł!

Na zdrowiu nie należy oszczędzać, lecz zawsze można zainwestować w produkty z drugiej ręki i odłożyć trochę pieniędzy na inne wydatki. Dlatego warto poszukać łóżek rehabilitacyjnych w kategorii tych używanych. Posiadają one elektryczną regulację:

  • pleców
  • nóg
  • góra-dół całego łóżka
  • dodatkowo składane barierki boczne oraz wysięgnik

Nie należy nawet zwracać uwagi na produkty bez wspomagania elektrycznego. To ważne, by maksymalnie odciążyć fizycznie opiekunów zajmujących się osobami niepełnosprawnymi – by sami pozostali w dobrym zdrowiu. Proponowane wyżej produkty nie tylko mogą ułatwić codzienne czynności, ale i same w sobie wspomóc rehabilitację chorego za sprawą samego tylko pilota.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *