LOTNISKO MODLIN. Nowy przewoźnik, nowe kierunki lotów

2019-10-24 3:40:53

Austriacka tania linia lotnicza nr 1 uruchamia nowe bezpośrednie połączenie z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin do Wiednia. Loty do stolicy Austrii będą odbywać od końca marca 2020 r., 7 dni w tygodniu

Po pozyskaniu w ostatnim sezonie wakacyjnym czterech czołowych polskich touroperatorów Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin zdobył kolejnego przewoźnika rozkładowego – linię lotniczą Lauda. Austriacki przewoźnik rozpoczyna współpracę z portem od hitowego połączenia Warszawa/Modlin – Wiedeń.

-Współpraca z Laudą i zaufanie, jakim obdarzyła nasze lotnisko austriacka linia lotnicza pokazuje jak nasz port jest postrzegany na rynku lotniczym. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi polskimi touroperatorami i pozyskaliśmy kolejnego przewoźnika zagranicznego rozkładowego, a to mówi samo za siebie. Do dalszego szybkiego rozwoju portu potrzebne są kolejne inwestycje w jego infrastrukturę. – mówi Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

Połączenie będzie operować 7 dni w tygodniu. Bilety są już dostępne na stronie www.laudamotion.com.

-Nasze połączenia dobrze działają, ponieważ mamy właściwą ofertę dla klientów wrażliwych na cenę. Z dumą oferujemy naszym pasażerom nową trasę non-stop z lotniska Warszawa/Modlin do Wiednia. Dzięki naszym nowym połączeniom City Shuttle zwiększamy naszą docelową siatkę połączeń. – mówi Andreas Gruber, Prezes Zarządu Lauda.

Lauda, największa austriacka tania linia lotnicza, została założona w 2018 roku przez austriacką legendę sportu motorowego i biznesu lotniczego Niki Laudę. Obecnie flota Laudy składa się z 22 samolotów A320, które rozmieszczone są w 4 bazach: w Wiedniu, Dusseldorfie, Stuttgarcie i Palma de Mallorca. W 2019 roku z usług Laudy skorzysta ponad 6,5 miliona pasażerów. Linie lotnicze Lauda latają do ponad 90 miejsc docelowych w 30 krajach i oferują klientom najniższe ceny i najlepszą obsługę klienta na pokładach najnowszych samolotów A320. W 2020 r. Lauda powiększy swoją flotę do 36 samolotów A320 i przewiezie ponad 10 mln klientów, oferując im najniższe taryfy do i z Austrii.

Red./modlinairport.pl, fot. EG

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *